Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrabol ha nem alakul ki tobb, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
9eve vagyunk baratsag extraval.van egy kozos gyerekunk is.apuka nagyon szereti a gyerekunket.es valamilyen szinten engem is.kedves,figyelmes,ugy es az van amit en szeretnek.bennem mindig elt a remeny h talan tobb lehet ebbol mint ami.foleg abbol gondoltam ahogy viselkedik velem.de a napokba rajottem h ebbol nem lesz tobb.hiaba mondja hogy majd meglatjuk,majd alakul,majd valtozik.szornyu napokat elek at.es a gyerek miatt fogalmam sincs h h viszonyuljak hozza.még nincs 3eves a gyerek igy a latogatasok is ugy tortennek h vagy elmegyunk harmasban valamerre vagy nala vagy nalunk vagyunk.h viselkedjek?vagy egyatalan h jussak tul ezen a helyzeten?
2019. jan. 31. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Krisztusom... mi lenne vegre kicsit vegre elkezdened tisztelni magadat?
2019. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól ertem, összehoztatok egy gyereket “ barátság extrákkal” kapcsolatból, és a pasi nem akar veled lenni ? :o)
2019. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A barátoknak nincs közös gyerekük.
2019. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább megyek egy másik kérdésre jó? :D

32/f

2019. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellett így gyereket vállalni? Egy ilyen "kapcsolatba"? Akik tényleg barátok nem vállalnak gyereket, nem szexelnek.

Ez a barátság extrákkal dolog NEM barátság. 2 ember vonzódik egymáshoz, jól kijönnek de nem akarnak kapcsolatot. De ne nevezzük már barátságnak.

Irtó nagy felelőtlenség így gyereket szülni. Gratulálok! Szegény gyerek. Fejezd be ezt az extrákkal dolgot. Neveljétek a gyereket és ha mázlid van lesz rendes párkapcsolatod is. De ennek semmi értelme. Le kell zárki.

2019. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárni*
2019. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A barátság extrákkal gyakorlatilag arról szól, a nőnek vannak érzései, amit általában titkol, mert a férfi csak dugásra használja a nőt. A nő meg titkon reménykedik, hogy a szextől majd szerelmes lesz a férfi. Ez az, amit nagyon benéznek a nők.
2019. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
9 éves szexkapcsolat? Azt a kva...
2019. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!