Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen bizonytalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan vagyok, hogyha minden úgy alakul, mi lesz velem? Survivolon belulrol lenne szo es a baratnomrol es rolam

Figyelt kérdés
Szoval a baratnomnek jott hogy szeretne elindulni ezen a vetelkedon.. egy eleg hatarozott karrierista no, tudja mit hogy kell. De e mellett borzasztoan megbizhato lany, sosem lattam nala tokeletesebb not, egyszeruen ugy megbizhatok benne mint az alom.. a kapcsolatunk eleg jo bar sokszor veszekszunk aprosagokon! Szoval most kitalalta hogy megprobal elindulni ezen es ha ez sikerulne ez 40+ nap beszelgetes talalkozas nelkul telne.. es en teljesseggel tamogatom de e mellett en lelileg egy gyenge fiu vagyok es felek hogy belerokkannék ebbe es egyszeruen nem birnam ki... probalom szokni a gondolatot de egyszeruen tonkretesz! Nem fogom neki azt mondani hogy ne menjen mert szeretnem ha elore tudna haladni az almaiban es ezzel ha o ugy gondolja hogy tud egy lokest adni a karrierjenek akkor segiteni tudok csak neki.. szoval ketsegbe vagyok esve es ha tenyleg ugy alakul nem tudom mi lesz velem

2018. nov. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember több ezer ember jelentkezik. Majd ha benne lesz abba a. 15 be akkor tedd fel újra a kérdést
2018. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az eshetőségekre mar most fel lehetne keszulni nem kell feltetlen azt megvarni:)
2018. nov. 13. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most simán támogatnám és full mellette állnék mert nem valószínű h bekerül...vagy ha bekerül sem biztos h végig tudja vinni...azért ott a vadonba a sok pók és szúnyog között nem olyan kényelmes..A másik amitől viszont félnék h azért elég szar dolog azt látni h ország világ előtt megy félre.
2018. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy felre megy?
2018. nov. 14. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:

#2, Miért is jó már most ezen gyötrődni, mikor eleve elenyésző esélye van bekerülni?

Az meg nem felkészülés, hogy honapokkal előtte (kb. még csak a jelentkezésnél tart) ezzel idegesited magad, hogy brühühü, nem fogom kibírni.

2018. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Be se fog jutni nyugi..
2018. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félremegy=megcsal. Mièrt, te nem ezen parázol itt álcázva?
2018. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat egy kicsit de annyira megbizhato hogy igazabol hulyeseg lenne ezen parazni... ez nem a valo vilag azert
2018. nov. 19. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!