Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy másik lánnyal, de az ex újból akarja és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Exemmel jó ideig együtt voltunk és igazából ő volt számomra mindig a legtökéletesebb, de sajnos egyébb dolgok miatt az ő kérésére különváltunk nagy fájdalmakkal. Ahogy tellt az idő én megismerkedtem egy másik lánnyal akivel alakulni kezdett, de exemre rájött valami és áthívott egyik pénteken magához és en persze ugrottam es mentem..addig addig ment a beszélgetés hogy sok idő után le is feküdtünk...volt némi lelkiismeret furdalásom..de mégis olyan jó volt de most döntés képtelen vagyok..?
2019. febr. 3. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ha már a kapcsolat elején megcsaltad az exeddel akkor maradj vele (az exszeddel).

A másik lányt pedig hagyd békén.

2019. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kíméld meg az új lányt és inkább menj vissza az exedhez. Ezek szerint ugyanis ha egy kis szexhez támad kedve, te máris ugrasz. Ez nagy kicseszés a jelenlegi csajjal hogy már most megcsaltad és neki esélyt sem adtál mert még túlságosan bele vagy gabalyodva az exedbe. Persze hogy jó volt, a szex jó dolog de lehet hogy a jelenlegi csajjal is lett volna olyan jó, igazán érezhetnél miatta több lelkiismeretfurdalást. Tehát a jó döntés az, ha nem bolondítod magadba a csajt, akit ilyen könnyen félre söpörsz az ex miatt. 31/N
2019. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
En is ezt csinaltam egy sraccal egy idoben. En kirugtam mert nem tudtam belezugni, de ha maganyos voltam athivtam... lett neha szex is... majd felvilagositottak hogy ezzel csak kinzom, mert szerelmes belem... jajo... utana nem tortent ez... es vegul lett baratnoje... addig nem.
2019. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!