Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim, de közben megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim, de közben megismerkedtem egy másik sráccal is és most nem tudom, mit tegyek? Szakítsak a pasimmal vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van már barátom kb fél éve, és amióta járunk, még nem feküdtünk le egymással, mert én még szűz vagyok (vagyis voltam), és a barátom nem akart sürgetni, azt mondta, hogy vár rám, amíg úgy érzem, hogy készen állok erre. És ez tök jó, meg minden, nagyon szeretem is, meg érzem, hogy ő is szeret, nagyon figyelmes velem, sokszor bókol, szokott kedveskedni ilyen kis apróságokkal, pl hétvégén ha náluk vagyok, előbb felkel mint én és csinál nekem reggelit, meg csak úgy vesz nekem virágot, pedig nincs is ünnep, mert azt mondja, hogy meglátta a virágosnál és rám gondolt, meg ilyenek. Szeret nekem örömet szerezni, szóval tényleg nagyon aranyos és rendes.

Szóval még nem feküdtünk le, de petting már volt, meg tapizás, amikor együtt aludtunk, viszont még nem szexeltünk.

Na, és hát itt jön a bonyodalom, hogy kb 2 hónapja megismertem egy srácot a buliban, aki marha jófej, vicces, nagyon laza, és tök jókat dumálunk, rengeteget nevetünk, mindig felvidít, nagyon jól érzem magam vele, meg minden. Csak hát ő kicsivel többet is akart, elkezdett nyomulni, és annyira jófej meg laza, és annyira élvezem a társaságát, meg minden, és tök jó, mert vele minden más. Minden olyan izgalmas, meg pörgős, minden buliban benne van, egy csomószor elvitt engem ide-oda, ahová szerettem volna (van saját kocsija is!), vagy hazahozott buliból, ha már elment az utolsó buszom, gyakorlatilag mindig fizet nekem mindent, és ez tök jól esik, hogy ennyire figyelmes meg minden. Van köztünk egy ilyen bizonyos szikra, valami pezsgés, nem tudom máshogy megmagyarázni, de egyszerűen minden olyan más vele, sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom ezzel a sráccal, mint amilyen a barátommal valaha is volt. A barátom is nagyon kedves és tudom, hogy szeret, de ő nem ilyen izgalmas. Vele nem annyira lehet elmenni bulikba, inkább ülne velem otthon, hogy nézzünk filmet, meg csinál nekem vacsit, de nekem ez néha unalmas.

Meg múltkor is kaptam egy Svarowksi kristályos fülbevalót ettől a sráctól, és amikor láttam az árát, hát teljesen kihűltem, mert nagyon drága volt, és tudom, hogy ilyet a barátom sose engedhetne meg magának, hogy megvegye, mert ő nem olyan tehetős, mint ez a srác. A srác is, meg a szülei is eléggé jómódúak, és hát bevallom, jól esett, hogy rám szánta ezt a pénzt, mert a barátom ilyet sose engedhetne meg magának. Tőle eddig csak bizsut kaptam... és annak is örültem, de azért ez mégis más, ha egy Swarovksi kristály ékszert kap az ember. De attól még a barátom is nagyon aranyos persze, meg minden, csak hát, azért ez most nagyon jól esett ettől a sráctól, hogy ilyen figyelmes volt. :) Nem sokkal előtte meséltem ugyanis a srácnak, hogy mennyire tetszenek nekem ezek az ékszerek, csak kár, hogy ilyen drágák... és jól esett, hogy emlékezett erre és megvette nekem csak pusztán figyelmességből, még akkor is, ha drága (jó, neki mondjuk nem annyira, mert jól megy nekik). És hát itt jön a lényeg. Szóval a előző hétvégén nagyon nagy buli volt, ezzel a sráccal mentünk, és hát eléggé sokat ittam, és végül is amikor hazavitt, akkor lefeküdtem vele. Amit végül is nem bántam meg, de most azért bánt egy kicsit a lelkiismeret, hogy szerencsétlen barátommal mi legyen, mert ő már ugye fél éve várt rám, hogy majd vele fogom elveszíteni a szüzességem, és hát nem szeretném elmondani neki, hogy mi történt, viszont most azt se tudom, hogy mi legyen. Maradjak vele, és szakítsak ezzel a sráccal? Vagy inkább szakítsak a barátommal és próbáljuk meg ezzel a fiúval, hátha működne? Nagyon szenvedélyes vele minden, csak nem tudom, mi lesz később. De most minden jó. Csak a barátomat sajnálom kicsit...


Mit csináljak? Melyiküket válasszam? Vagy most szerintetek mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?


17/L (barátom 18/F, srác 22/F)



2013. máj. 3. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a barátodnak hogy megcsaltad. miután lefeküdtél ezzel a sráccal utána keresett? hogy viselkedett? nem vetted észre rajta hogy csak arra kellettél neki?
2013. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

Pontozz le nyugodtan, ha akarsz, de ezt akkor is el kell mondanom. Ritka nagy r.banc vagy!

Van egy kedves, aranyos barátod, aki szeret, megbecsül és mindent megad neked, amit tud, erre te félrek.rsz egy másik sráccal (illetve csak vele k.rsz) csak azért, mert hű de menő, van kocsija és sok pénze? Lényegében eladtad magad egy tetves fülbevalóért. Ennyit is érsz!

Baromi gyorsan szakíts a barátoddal, mert szegény srác ennél sokkal jobbat érdemel. A gazdag sráccal meg nyugodtan összejöhetsz, megérdemled. Pár hét múlva úgy is dob egy másik kis ribiért... 26N

2013. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég bután kezelted a helyzetet.


1. Te eladtad a tested és a lelked. Ne haragudj meg, de tényleg. A srácnak aprópénz volt a rád költött lóvé, nem is biztos, hogy ő dolgozott meg érte és te ezt úgy értékelted, hogy Hú van autója és Hú vett Swarovskit. Pénze van bulira is, könnyű úgy lazának lenni!


2. a pasid rendes volt, elfogadta, hogy még nem akarod, majd Mégis akartad, de mással! Ez aljas hátbadöfés


3. A pasid szeret, ez a srác pedig csak a lyukra ment és addig tömjénezett, amíg meg is kapott.


Szerintem ne maradj a sráccal, mert nem lesz mindig ilyen kedves veled, főleg, hogy már megkapott. A pasidtól kérj bocsánatot, vagy szakíts vele, vagy ő fog kidobni, én biztosan kidobnálak. Nem vagyok egy haragvó típus, de te olyan aljasuk hátbadöfted, hogy arra bocsánat aligha van, párkapcsolat biztos nincsen.


Szerintem kicsit nézz magadba és pasi nélkül legyél egy ideig. Nem direkt módon kaptál pénzt a szexért, de lényegében így is a k*rvája lettél valakinek és közben halálosan megbántottad azt az embert, aki igazán mélyen szeretett és tisztelt.

2013. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd tovább szerencsétlen "barátodat", ne hazudj neki tovább. Szakíts vele, jobbat érdemel nálad.
2013. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
figyelj te nem szereted eléggé a pasidat.. ha eléggé szeretnéd akkor nemlenne a 2.pasi. a te pasi egy olyan lányt érdemel akinek pont erre az érzékenységre van szüksége. és ahogy olvasom neked a pénz fontos (kinek nem)és végülis vele lefeküdtél megcsaltad a pasid nincs miről beszélni:)
2013. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Nem, azóta is ugyanúgy keresett, mint előtte, a héten többször is beszéltünk. Meg egy csomó sms-t írt, hogy jó volt velem, és hogy hiányzom neki, meg köszöni a hétvégét, és hogy minden nap gondol rám, meg ilyenek.
2013. máj. 3. 16:59
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretted a barátod miért csaltad meg? Én ezt nem tudom felfogni se nőnél sem pasinál ha szereti valaki a barátját/barátnőjét mi a f*szomért csalja meg?!
2013. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
pfff az olyanok miatt mint te, ócsárolják a férfiak a női nemet, pedig te még a 18-at sem töltötted be. én a helyedben minél hamarabb szakítanék a barátoddal és őszintén elmondanám neki, mi a helyzet, hogy megtudja milyen is vagy valójában. itt nem kell magadat védened, azzal csak még szánalmasabbá tennéd magad. bár ennél jobban már nem igen lehet. sok boldogságot neked meg az új pasidnak
2013. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Annyira felháborított ez a kérdés, hogy nem is olvastam végig. Nekem az jön le, hogy szeretnéd a másik srácba belemagyarázni mindenáron, hogy milyen laza meg jófej, ez lehet is, hogy így van, de arra nem gondolsz, hogy könnyebben laza meg pörgős valaki ha nem kell agyalnia a pénzen, mert szülők mindent aláraknak.

Ez a van saját kocsija, meg swarowski cucc meg mindent fizet szöveg elárulja, hogy éretlen vagy, vagy csak olyan mint a legtöbb nő. Komolyan nem hittem volna, hogy a pénz ennyire megváltoztat embereket. Nem akarok ezt elhinni.

2013. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Nem adtam el magam, nem a pénze miatt feküdtem le vele, és nem is a fülbevaló miatt, vagy a kocsija miatt. Egyrészt ittas voltam, de tudom, hogy erre nem lehet ráfogni semmit, szóval nyilván akartam is valahol mélyen ezt az egészet, és ezért nem fogom ráfogni arra, hogy be voltam rúgva. De azért ne felejtsük el, hogy ilyenkor a gátlások is eléggé oldódnak, nem fogtam fel, hogy milyen következményei lesznek, nem gondolkodtam, csak úgy megtörtént. És hát igen, ez van. Sajnálom. Ettől függetlenül jó volt, szép élmény volt, szóval nem mondhatom azt se, hogy megbántam. De tény, hogy lelkiismeret furdalásom van a barátom miatt. Tényleg vele kellett volna megtörténnie, vele kellett volna lefeküdnöm először, ha már várt rám, nem ezzel a sráccal.

És nem, ezt a srácot nem a pénze miatt szeretem, hanem mert vele annyira szenvedélyes, pörgős minden, ott van köztünk a szikra, és egyszerűen izzik a levegő, ha vele vagyok. A barátomat is szeretem, de ez más.

És nem hiszem, hogy ennek a srácnak csak arra kellettem volna, mert azóta is keresett többször, hívott is, meg írt egy csomó smst, hogy hiányzom neki, állandóan csak rám gondol, meg hogy szeretne velem lenni, stb.

2013. máj. 3. 17:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!