Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tartotta be amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartotta be amit ígérel) lo?

Figyelt kérdés

4 hónapja megígérte, hogy örökre leteszi a cigit és megszabadul a pocakjától, de semmi nem történt ...

Mi a véleményetek?

Köszi.


2019. febr. 6. 01:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
A párod egy ló?
2019. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az ígérel)lo?

Magyarul légyszi'.

2019. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel nemdohányzot.. Nem jo bagozik nem jo kövér,ha lefogy vékony az se jo.. Nölj fel..
2019. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket az ember saját elhatározásból kell megtegye,saját magáért. Kikényszeríteni nem lehet.
2019. febr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félálomban írtam :-))
2019. febr. 6. 06:09
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Orbán úr egyszer mondott igazat. Ne azt nézd mit mondok, hanem azt, mit teszek. Igérheti neked naponta többször, ha nem tesz semmit. Van elhatározás, akkor egyetlen igéret nélkül is megteszi.

Más részt, ha neked nagyon nem tetszik ez a két dolog, miért vagy vele?

2019. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az én párom 5 éve ígérgeti, hogy leteszi a cigit. Ha tudnád, hányszor hallottam már, hogy "holnaptól egy szálat se". A maximum egy hét volt, de akkor is egy nap után már kiállhatatlan volt.

Azért nem történt semmi, mert NEM AKARJA letenni a cigit. Amíg a valódi akarat hiányzik, addig nem fog menni. Azt neked kell eldöntened, hogy ezt tudod-e tolerálni vagy sem.

2019. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Enyém se teszi le. De ilyen volt mikor megismertem, nem zsákbamacskaként ért ezért max beszélgetünk róla de nem csesztetem.


Ha a fogyást nézzük hát próbálhatod ösztönözni olyan étellel, közös séták, túra programokkal de erre is igaz, hogy csak ha õ tényleg akarja akkor sikerül.

Milyen személyiség? Milyen kitartó?Van motivációja?Támogatod? Ha évek után akarsz megváltozni az ingerülté tesz kezdetben ezt tudod kezelni neki ne adja fel gyorsan?

2019. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Már magam sem tudom, hogy miért vagyok vele ...

Mindig csak az ígéretek, időpontokat ad, hogy pl. otthonról már füstmentesen jön, de még mindig nincs vége - mert nem akarja!

Másrészt sosem tudnám elfogadni, hogy egy pocakos, aluszékony emberrel éljek.

Emellett gyakran nem tudja kontrollálni az indulatait, ha megemlítem neki a fenti két dolgot akkor tör-zúz: telefon, lámpa, kiönti a bort a falra stb.

Ez van ...

2019. febr. 6. 11:27
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért sajnálod magad, hiszen itt egyedül te tudsz lépni. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy benne maradj egy olyan kapcsolatban amiről azt se tudod, miért vagy benne vagy hogy egy olyan ember szavahihetőségében reménykedj, aki már a 4 hónap alatt bőven bebizonyította, hogy semmit se érnek az ígéretei. A te döntésed, hogy illúziókat kergetsz, pedig ennél még egyedül is sokkal jobb.
2019. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!