Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok? Elment bulizni, nem tartotta be amit ígért.

Figyelt kérdés

elment a barátom tegnap a haverjaival inni.de nem tudta előre hova mennek,meg kikkel.

annyit kèrtem tőle,hogyha tudja hol lesznek,írja meg messengerben. szóval nem vártam el,hogy egèsz este a telefont bújja,hanem 1db üzenetet kèrtem,hogy mègis hol lesznek.

erre nem írt semmit,hanem csak reggel annyit,hogy hazaèrt.(nem èlünk együtt)


nagyon rosszul esett,főleg, hogyha èn merek elmenni a barátnőimmel valahova, akkor vègig hisztizik nekem üzenetben,meg hívogat..ja meg rèszletesen be kell számolnom hogy hol vagyok,kikkel,innom se szabad.

egyszóval ha èn mennèk valahova tönkre teszi az egèsz estèmet. meg elvárja hogy írogassak neki. ami kicsit parasztság,a barátnőkkel szemben,hogy beszèlgetnènk,de èn a telefont bújom...

szóval neki ilyen elvarasai vannak,de ő cserèbe látszik mit csinál amikor ő megy el.nem az első eset,hogy egèsz èjjel semmit nem tudok róla.


ès állítólag azèrt ez a szigorúság velem szemben,mert amikor mèg nem ismertük egymást,volt hogy bulikban csókolóztam reszegen pasikkal... de ezek 3 ève voltak,akkor nem is ismertem...

csak már kicsit elegem van, hogy én le vagyok szabalyozva,de ő meg tojik az egeszre. elmegy bebaszni,baszik irni annyit hogy hol vannak.

ha en megyek el vègig irnom kell ès mèg egy kibas*zott sört se ihatok

..nagyon betelt a pohár most.

nagyon szeretem pedig,de ez nagyon nem korrekt


2015. dec. 13. 09:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20 èvesek vagyunk
2015. dec. 13. 09:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Érthető és helyes az, amit kértél tőle, viszont ne aggódj, köv. alkalommal kérd ezt tőle újra. Ha nem írja meg, akkor te kellene hívjad telefonon buli közben, hogy pl. minden rendben van-e, jól érzi-e magát, jól szórakoznak-e, s egyébként hol vannak. :)
2015. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ideje felnőni mindkettőtöknek.
2015. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a bizalom teljesen hiányzik ebből a párkapcsolatból, én biztos kilépnék belőle, vagy teljesen új alapokra helyezném. Ha idióta, akkor utóbbi nem opció...
2015. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És mégis, hogyan tiltja meg neked, hogy igyál, és hogyan kötelez arra, hogy visszaírj neki? Befolyásolni csak azt lehet, aki hagyja. Ha te nem "felejted" otthon a telefonod, vagy nem kapcsolod ki, ha te annak ellenére, hogy ő ki tudja, hol van, nem iszol semmit, akkor annak nem ő a felelőse. Még együtt sem éltek, most komolyan, mit vársz tőle?


Ha legközelebb elmennél, csináld, amit ő, csak akkor jelentkezz teljes fapofával, ha már hazaértél. Ha erre elkezd féltékenységi jelentetet rendezni? Drágám, mindenki magából indul ki. Ha ő ugyanígy tesz, mint te, és egyből az ugrik be neki, hogy biztos pasiztál, akkor valószínűleg az azért van, mert ő meg csajozni szokott. Legalábbis, te ezt mondhatod neki így.


Mellesleg, most még csak ennyiben korlátoz. Ha összeköltöznétek, akkor idővel nem engedne el egyedül vagy egyáltalán a barátnőkhöz. Eltiltana a munkától. Ismerd fel a bántalmazó kapcsolat előjeleit. Ne hagyd magad. Most még könnyű ebből kilépni, vagy legalábbis változtatni rajta.

2015. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ez már nem az első eset volt.

volt egyszer hogy azt írta hogy a haverjánál vannak.aztán másnap bevallotta,hogy amúgy a főtèren voltak. nem èrtem akkor is miert kellett hazudnia. de ez kb fèl ève volt

2015. dec. 13. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Gyerekes viselkedés mindkettőtök részéről. Párkapcsolat? Milyen párkapcsolat ez?
2015. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jogos a felháborodás és ez így nem egészséges kapcsolat ha ennyire nem bízik benned a párod. Menj El a barátnõiddel kapcsold ki a telefont, igyál érezd jól magad és ha elkezd hisztériázni mond meg neki,hogy a kapcsolatban egyenlõ felek vagytok, ha õ megteheti te is.


De én a helyedben Ott hagynám a bús píccsába.

2015. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már rég dobtam volna ezt a poecst.
2015. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért hagyod, hogy bárki így bánjon veled? Jó érzés, hogy nem vagy szabad akaratú ember? Ha igen, akkor folytasd csak vele, meg is érdemled.


Ha nem..akkor hagyd a francba.

2015. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!