Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni a barátnőm, hogy én soha nem akarok "saját" gyereket?

Figyelt kérdés

Mielőtt megitélnétek és elítélnétek nem a gyerekvállalással van problémám "saját"gyereket nem szeretnék( boldogan fogadnék örökbe)


Mivel nem ismertek engem tudnotok kell,hogy a családomban elég gyakori hogy valaki pszichés gondokkal küzd.


Ott van például a nagymamám nővére róla nem tudok sokat de azt igen ,hogy az élete nagy részét egy "bolondok"házában töltötte el.

Ugyanez igaz édesapám húgára.

Róluk nem tudok sokat mivel édesapám érthető módon nem igazán beszélt róluk.


Tavaly pedig apám első szülötte fia az én bátyám került be a zárt osztályra erős skizofrén tünetekkel és üldözési mániával.


Azóta folyamatosan gyógyszerezik néha egy rövid időre kiengedik nyílt osztályra,de mindig fel kerül a zárt osztályra.

Attól félek,hogy már soha se fog teljes normális életet élni


A legfélelmetesebb az,hogy belenézek a szemébe és már nem látom benne a bátyámat mintha csak egy idegen lenne.


Látom édesapámon,hogy megszakad a szíve a fia miatt nekem meg édesapám fájdalma láttán szakad meg a szívem.


Akkor és ott megfogadtam,hogy soha nem lesz vérszerinti gyerekem.


És hiába mondom el ezt a barátnőmnek hiába ismeri a családomat mégis mindenáron tőlem akar gyereket.



2019. febr. 8. 20:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%

Az örökbefogadással az a baj, hogy ott is lehet öröklödött betegségű gyereket kifogni. Bár én nem értek hozzá, de sajnos reális kép az, hogy esetleg az örökbeadó anyuka nem mondja el, vagy nem is tudja, hogy van ilyen a családjában.

De a spermadonorokat állítólag nagyon szűrik. Bár, ott is lehet az, hogy aki leadta a spermáját, nem tud róla, hogy volt-e a családjában bármi betegség, mert pl. nem ismeri a családját, mindenkije meghalt, stb.

Szóval nem tudom, de én is inkább az utóbbit választanám, ha már lehet.

Egyébként megértelek. Én sem szeretnék ezen okok miatt gyereket, bár én örökbefogadottat sem, spermadonorosat sem. Főleg, hogy én vagyok a nő, így mindenképp az én genetikám is belekerülne és senkinek nem kívánnám, hogy ilyen selejtes legyen, mint én, pláne nem a saját véremnek. A barátnődnek inkább büszkének kellene lennie rád, hogy ennyire előrelátó vagy, de persze ettől még megértem a fájdalmát is, mert biztosan nagyon szeret téged.

Beszéljétek át, vesd fel neki a spermadonoros ötletet is. Hátha...

2019. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!