Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hogy pár hete előfordul, hogy pukizok éjszaka. Nagyon ciki!?

Figyelt kérdés
Annyira végtelenül szégyenlem! Remélem nem fordul elő többet. A barátommal élek, és ilyesmit abszolut soha nem csináltam. Ki hogy kezeli ezt a problémát?
2010. júl. 1. 10:47
 1/8 anonim válasza:
Nagyon ciki. Ragassz egy zacskót a seggedre.
2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:
Én is cikinek érzem ha megesik néha, de természetes dolog. Egyébként azért pukizol éjszaka szerintem, mert egész nap tartogatod.
2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha akkorákat fingasz,hogy felemelkedik a takaró és felriad rá az egész ház akkor ciki.Vagy ha olyan büdös,hogy kirohad a fikusz vagy a mikulásvirág akkor is.
2010. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De aranyosan írtad le:) (Annyira végtelenül szégyenlem) :)

Ne aggódj emiatt, mert ez egy teljesen természetes folyamat. Amúgy éjjel a barátod csak nem ébred fel rá:)

2010. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, az bizotos, hogy nem emiatt fog elhagyni a barátod. Úgyhogy nem kellene feleslegesen rágódnod ezen a dolgon.
2010. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
természetes dolog, bár tény, hogy az ember kellemetlenül érzi magát tőle néha. de ha párod szeret ilyesmin nem fog fennakadni ilyeneken =)
2010. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért csinálnak a csajok ekkora ügyet egy fingból?

Ez természetes, ilyen a szervezet működése..

Szerintem kifejezettem aranyos egy kis puki :DD

2010. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 én se fogom ezt megérteni, egy pukifétises fiúként! 😀😀😀
2022. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!