Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér?

Figyelt kérdés
Párom megsértődött azon, hogy egy barátommal (nő) elmentünk munka után enni (én fizettem), majd hazakísértem. Ez tényleg akkora probléma?
2019. febr. 14. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ezt mindenki máshogy nézi.Szerintem nem bűn.
2019. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez semmi!


Ha jót akarsz magadnak hosszú távon, akkor rakd helyre az asszonyt!

2019. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Kedves utolsó, téged kéne "rendbe rakni", ha azt gondolod így kell bánni valakivel, akit szeretsz. Amúgy kérdező, attól függ. A barátomnak is vannak női haverjai akit adott esetben meghívna valamire. De ha egy random kolleganővel csinálod ezt, az túlzás. A hazakísérés mindenképpen,a férfi kollegáidat gondolom nem kísérgeted haza...
2019. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ezt pont ma Valentin-napon tetted, ezért szerintem ez nem fér bele. Én is megsértődtem volna. 35+N
2019. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem tetszene, természetemből adódóan sem.
2019. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, akkora probléma. Miért kísérgeted?

31/N

2019. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha te vagy a pali akkor szerintem gáz. Ha ma volt akkor ultragáz. Én is rühellem ezt a valentinnap f@$zságot, de ha a csajomnak fontos akkor nem más pitsákat etetek meg kísérgetek ezen a napon. Meg kell értened hogy ezt akár jelzésértékűnek is gondolhatja. Kinek kell a feszkó?
2019. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rockarc ***** válasza:
96%

A tuzzel jatszol. Ezek tipikusan olyan dolgok, amiert szemeket tudnak kaparni a nok, es sosem felejtik el. Tipikusan nem eleg artatlannak lenni, annak is kell latszani. Aki bemegy az ilyen egyiranyu utcakba, az maganak keresi a bajt.


Most oszinten, mi ertelme a baratnodet felhergelni egy ilyen piszlicsare jofejkedessel a kolleganoddel? Er neked ez ennyit? Lathatoan igen. Vagy nem erzed a sulyat. Szerintem jobb, ha komolyan veszed, hogy parkapcsolatban nem kisergetunk mas noket haza.


42F

2019. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Rúgd ki a csajt, mert papucsállatkának fog nevelni!

Mellesleg, minek mondtad el neki? SEMMI köze hozzá!!!

2019. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
97%

Gondolom meg is du...gtad, és ez sem tetszett az asszonynak :D


Gáz vagy öcsém, ez olyan, mintha egy randi lett volna.


Jogos az asszony kiakadása, ne csodálkozz azon, ha szakít veled.

2019. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!