Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet találkozni?

Figyelt kérdés

Mar feleve ismerkedek neten egy ferfival , aki 34 eves , en meg 42

Öszinten beszelgettunk , elmondta egy idö utan es kuldött fotót is hogy nagyon nagy neki es nem jó semmire nap közben mert folyton kanos es nincs partnere .

Nem var semmit tölem en sem töle , korkulönbseg is van , tehat minden komoly kapcsolati lehetöseg kilöve , de ma talalkozni akar , hozzamjön vonattal hogy kavezzunk par órát , a varosban , elsö alkalommal .

Mit szóltok , jó ötlet talalkozni ?


2019. febr. 17. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz?


Fél év után, 42 évesen, miért ne? Nem halsz bele egy italba, kávéba.


De ezt ennyi idősen magadtól is tudhatnád!

2019. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet találkozni. Bár én egy olyan fotó után nem is beszéltem volna vele tovább, nekem az ilyenekből elegem van, meg aki szexben él csak
2019. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Idézlek: "Nem var semmit tölem en sem töle , korkulönbseg is van , tehat minden komoly kapcsolati lehetöseg kilöve , de ma talalkozni akar...".

Elhiszem, hogy "komoly kapcsolati lehetőség kilőve", de a "becses barátját" biztosan bemutatja személyesen is, nem csak írásban!!!

F.

2019. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz vele lenni, akkor igen, ha nem, nem.
2019. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok az értelmi képességedhez, ha te komolyan elgondolkozol azon, hogy találkozz-e egy farokmutogató véglénnyel. És egyben szeretném megköszönni neked azt is, reményt adsz ezeknek a hulladékoknak a viselkedéseddel, így nem adják fel, és minket, normális nőket is megtalálnak az undorító képeikkel. Kösz mégegyszer!
2019. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

42 évesen téged sem az eszedért szeretnek.

Egy farokmutogató egysejtű majd leutazik vonattal hozzád, hogy kávézzatok és beszélgessetek mi? :D

Súgom halkan, hogy 5 percen belül az lesz a kérdése mikor mentek fel hozzád.

Meg akar farkalni nyuszicsibe, ne agyald túl.

Csak ennyire kellesz.

2019. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy előttem írták. Nem a személyed és nem is a kávé ellenállhatatlan íze miatt vonatozik el hozzád, hanem egy kósza szex reményében. Akkor találkozz vele, ha ez nincs ellenedre.
2019. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elsö nap nem fogok vele lefekudni

Ez csak egy kave lesz semmi több

2019. febr. 17. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"küldött fotót is, hogy nagyon nagy neki és nem jó semmire napközben mert folyton kanos és nincs partnere"

Csak este tud pisilni vagy mi? 😂😂😂

Uram atyám! Én szóba se állnék ilyen pasival...

Nagyon elkeseredett lehetsz ha már egy ilyennel leállsz...

2019. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ó, majd rávesz, iylet, aki szóba áll vele farokkép óta, egyszerű meggyőzni, úgy gondolja
2019. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!