Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem szoktatok hangosan zenét hallgatni, amikor a párotok otthon van?

Figyelt kérdés

Amikor egyedül vagyok, többnyire egész napra be van kapcsolva valami (van, hogy akár órákig ugyanaz), egyedül akkor szeretem a csendet, ha olvasok.

Többnyire ambient, post rock, indie, és hasonló stílusú zenéket hallgatok.

Amikor a párom itthon van, viszont vagy nem hallgatunk semmit, vagy azt, amit ő szeret, mert szerinte az enyémekre maximum elaludni lehet.

Nem zavar, ha zenét akarok, beviszem a laptopot a másik szobába, vagy fülhallgatót teszek, ha épp olyasmit csinálok, hogy nem kell felkelnem a gép elől.

Viszont ha ő hallgat valamit, nem kérhetem, kapcsolja le, vagy tegyen fülhallgatót, mert megsértődne.


2019. febr. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont így, ahogyan leírtad.
2019. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, mondjuk az én párom nem üvölteti a zenét, csak ha házon kívül vagyok. Pedig ugyanazt szeretjük, az a vicc. :D

Nem tudom, benne van, hogy lehet, hogy neki most semmi kedve ehhez, nekem a fülhallgató meg bőven elég.

2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én, nem üvöltetem, mert utálok minden zenét, egyszerűen zavar a zene.

A párom viszont imádja. Aránylag halkan hallgatja, ha ott vagyok én is.

2019. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyforma az ízlésünk,mindig szól valami. Nyugodtan bömböltetheti,én is szeretem :D Max duetteket éneklünk vagy spontán táncolunk rá.
2019. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem üvöltetem, az ilyesmit nehéz is lenne.
2019. febr. 17. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindketten tekintettel vagyunk a masikra, vagy kozosen valasztunk vagy fulessel mindenki a sajatjat.
2019. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan, hogy ő is használjon fülest.
2019. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan zene, amit csak egyikünk szeret, azokat egyedül hallgatjuk. Sok olyan van, amit mindketten szeretünk, ezek szólnak itthon általában. Kivéve, amikor a lányaink alszanak, akkor csendben vagyunk. 😊
2019. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!