Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben változtattál a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változtattál a párod kedvéert?

Figyelt kérdés
Nem megváltoztatásról van szó hanem pl. párod zavarja h nem teszed a szennyesbe a ruhád de az ő kedvéért változtatsz..
2019. febr. 18. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Leszoktam a szexről.
2019. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A páromon, de nem hagyja magát megváltoztatni.
2019. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy volt nálunk ilyen. Pont azokat a dolgokat imádjuk legjobban egymásban, amik más emberek szerint irritálóak és elviselhetetlenek. Ilyen káros, vagy együttélést zavaró, vagy igénytelen szokásunk meg nem nagyon volt soha. Nagyon hasonló emberek vagyunk, szóval ami az egyikőnknek hibája az általában a másiknak is, tehát nincs belőle probléma. A többi negatív dolog meg olyasmi amin nem nagyon lehet változtatni meg amúgy is simán tolerálható.

Most hirtelen annyi jutott eszembe, hogy jobb minőségű kávét meg kajákat veszek, de ezt alapból szerettem volna, csak egyetem alatt mikor összejöttünk nem volt rá pénzem. :D

Páromnak talán volt egy-két ilyen dolga, de inkább én szoktam meg őket és már nem is zavar. Teljesen elfogadtuk egymást. Talán egy dolgon változtatott, a nagyon előre tervezgetésen programok terén. Engem ezzel ki lehet kergetni a világból, fogalmam sincs, hogy el tudok-e menni fél év múlva 15.-én kirándulni. Igazából ezt sem hagyta el teljesen, csak mostmár utána mondja, hogy "jó, tudom, te utálod ha ennyire előre eltervezek valamit". :D

2019. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többet járok el itthonról. Vele, közös programokra. Egyedül nem volt kedvem, nem jártam sehová.
2019. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!