Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi el tudja hagyni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi el tudja hagyni az alkoholt a párja kedvéért? Később változhat?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó. 2 hónap alatt, mióta együtt jó párszor volt részeg, de minimum spicces. Félek, hogy ez hova vezet. Nagyon kedvelem, ha iszik nincs vele baj. Sok buli. Nem volt az elmúlt 3 évben komoly kapcsolata. Az életstílusán is látszik. Minimum egy sörre beül valahova. Nem tudom kezelni a helyzetet. Ennyi idő után nincs jogom megmondani mit csináljon mit ne. Nők, tapasztaltatok olyat, hogy el hagyja valaki az efféle szokásait? 29 évesek vagyunk mindketten

2018. febr. 15. 04:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Már ilyen hamar gondok vannak?miert nem szólsz neki pl?
2018. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem tudja kezelni a helyzetet, ez sajna az alkoholizmus eleje, ha mindennap kell valami töltés - ismerem a saját életemből.

VAN jogod szólni, sőt tán kötelességed is, mint mindenkinek, ha látja, hogy egy másik ember a szakadék felé szalad.

Nehéz ügy szóval olyan hosszú távra ne tervezz, ha ő maga belátná, hogy ez azért nem egészen rendjén való dolog, akkor visszafordulhat. Segíts neki, ha hagyja.

2018. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem kínlódnék alkoholistával. Ha le is szokik, mindig hatalmas lesz a kockázat, hogy visszaesik és újra piálni fog. Nem akarhatod ennek árnyékában élni az életed, ezt hidd el nekem.
2018. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A húgom férje leszokott az alkoholról, mikor még együtt jártak.

Három évig nem ivott egy kortyot sem.

Aztán, mikor már több, mint kétéves házasok voltak, az első kisebb veszekedés után nem volt kedve hazamenni, és a barátaival beült egy bárba. Tök részegen ment haza éjjel, és minden fogadkozása ellenére kezdődött az egész előlről.

Ez egy éve volt.

Most már odáig fajult a helyzet, hogy a testvérem beadta a válókeresetet, pedig nagy szerelem volt.

Ha friss a kapcsolatod, jó, ha előre gondolsz ilyesmire is, és nem túl későn, mikor már komollyá válik.

2018. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki iszik ott lelki gondok vannak , tehat erzelmi toltest kap a piatol. Milyen elete volt elotte , gyerek kora? Sok minden vissza vezetheto . Ha o is akarja akkor szakember segitsege kellene . Bar az az 1 sor nem sok , a regi oregek 2 kupica paleszt is le huztak naponta igaz ok komoly fizikai munkat vegeztek ezert nem latszott meg.
2018. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez lelki eredetű. Gyerekkori trauma. Betegségek. Pont ezért hagyták a szülei kallódni. Bulizás, pia. Ebből állt az élete. Sajnos egy sörnél nem áll meg.

Mondtam neki még az elején, az alkohol ami nálam teljesen kizáró ok egy kapcsolatban. A nagy mennyiségű alkohol.

Ő nem látja, hogy mennyit iszik. Sok embert hív alkoholistának,közben ő is jó úton halad effelé.

2018. febr. 15. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Kellene neki valami mas szenvedelyt talalni , elvegre amennyit piara kolt azt lehet masra .
2018. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kutyából nem lesz szalonna"

Tapasztalataim alapján,nincs értelme egy alkoholista miatt szenvedni.Én sem nézném el azt,hogy állandóan iszik.

2018. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk, nekem nem kéne ey alkesz. Ez nem lesz jobb, csak rosszabb.
2018. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy a piás ember mindig piás lesz.

Az ilyenektől menekülni kell.

2018. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!