Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek illene keresnie a másikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illene keresnie a másikat?

Figyelt kérdés

Nézeteltérésünk lett viberen, ő nem volt hajlandó megbeszélni a problémát, mivel ideges lett, és utálja a konfliktushelyzeteket, ezért inkább elment aludni. Lassan fél hónapja semmit sem tudok róla, mert azóta nem is írt.

(Én vagyok a nő, és nagyon megalázónak érzem ezt a helyzetet, mivel nagyon nem vagyunk már tinik.)


2019. febr. 20. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát, pedig ez pont tini viselkedés! Szerintem hagyd, jól elvan nélküled.
2019. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete nem keresett akkor szerintem ő ezt a kapcsolatott lezártnak tekinti!Enged el!
2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó ürügy volt neki,hogy többet ne beszéljetek.Ne keresd,még véletlenül se,ő ezt lezárta.
2019. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Neki kéne. Nem azért, mert te vagy a nő, hanem azért, mert ő hisztizett be.

32/f

2019. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Na de egy több éves, komoly kapcsolatot így befejezni, miközben mindkét részről már véglegesnek lett nyilvánítva?

Nekem ez olyan döbbenetes.

2019. febr. 20. 20:02
 6/18 anonim válasza:
61%
Lehet azt várja hogy te írj neki 21F
2019. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hát, de had írjon ő. Nőjje csak ki a hiszti korszakát.

32/f

2019. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Eleve aki ennyire gyerekesen áll hozzá ehhez, és egy kisebb vita miatt 2 hétig annyit se ír, hogy mizu azzal minek akarsz együtt lenni? Ha a büszkeség ennyivel fontosabb akkor soha nem lesz normális kapcsolat belőle. Tényleg tini kapcsolatra hajaz ez az egész mindkettőtök részéről. Hogyha a párom nagyon megsértődik valamin és nem ír egész nap akkor írok neki én és nem azt várom, hogy na ugyan bocsánatot kér-e. Főleg nem 2 hétig. Szerintem aki kibírja, hogy ennyi ideig semmilyen formában ne keresse a párját az kicsit sem szereti.
2019. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekes vagy nem gyerekes, de én is voltam már hasonló cipőben és vállás lett belőle.Tudni kéne, hogy mi volt az a probléma, amit nem volt hajlandó megbeszélni. Esetünkben a volt nejem folyamatosan azzal nyaggatott, hogy többet legyünk együtt miközben a belem kidolgoztam azért, hogy jobban éljünk. Tudta, hogy miért küzdök, mi a célom, de csak hátráltatott. Sokszor felemlegette, hogy nem tudtunk elmenni bizonyos rendezvényekre, mert mindig elfoglalt vagyok és nem tervezhet velem és neki ebből lett elege. Folyamatosan közös programokat szervezet amikor pontosan tudta, hogy nem tudok erre időt szakítani.

Nálatok mi volt a probléma? Ki hozta fel a témát? Gondolom nem először hoztad szóba a témát és nem sikerült semmi előrelépést kicsikarnod és tépted mint foki a lábtörlőt?!

Ha sikerült belegyalogolnod a pasi egojába, akkor csak dacból sem fog téged keresni, mert valószínűleg úgy érzi, hogy te másztál rá a problémáiddal és nem tiszteled őt és a véleményét.

40F

2019. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Te irtal mar itt ki kerdest, es akkor is pontosan ugyanezt csinalta a pasid. Mire varsz meg? Bar, szerintem ti mar regen nem vagytok kapcsolatban szerinte.
2019. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!