Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után kinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kinek kell keresnie a másikat?

Figyelt kérdés
tegyünk félre mindent, azt hogy miért lett vég, vagy hogy mennyire szereti az egyik a másikat. itt most az a kérdés hogy szerintetek aki szakít annak kéne keresnie , vagy a akivel szakítanak??
2014. nov. 30. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
aki szakít
2014. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
Leginkább senkinek... Ne tegyük félre a "miért lett vége"-t... Nem lehet a tényeket megváltoztatni... Ha tetszik, he nem, el kell fogadni a tényeket...
2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint aki szakít,annak kéne jeleznie a másik fél felé,ha esetleg megbánta a dolgokat,vagy ha szeretne újra kommunikálni az exszel.Mivel ha az ex próbálkozik ezzel,annak kicsit olyan megalázkodás szaga van,amiben van is ráció.
2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Miért kéne keresni?

Ha szakítok, akkor nem nagyon keresem az illetőt. Ha utcán összefutunk, akkor köszönök, esetleg egy "Mi újság" és ennyi.

2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az akinek oroszlánrésze volt abban, hogy az események idáig fajuljanak. Momentán ha a pasi hűtlen volt, és erre rájött a nő, aki szakított vele, akkor egyértelmű hogy a pasinak kell az első lépést megtennie.
2014. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem senkinek nem kéne keresnie a másikat. nagyon ritka a szakítás utáni barátság, kapcsolatot meg inkább ne akarj, ha egyszer vége lett, akkor vége. esetleg barátság évek múlva lehet, akkor meg már mindegy ki keresi a másikat. de ha meg nagyon akarsz vele beszélni, keresd te
2014. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké, tegyünk félre mindent.

Senkinek. A szakítás az nem azért szakítás, hogy utána egymást keresgessük.

2014. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindent félre téve is az a véleményem, hogy senkinek. Ha egyszer szakítottatok, lépjetek tovább. Én egyik exemmel sem szoktam bájcsevegni, mert nincs értelme.
2014. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell keresni.

Ha keresni akarod keresd, nekem speciel elég ha néha ránézek az exek adatlapjára, minden oké-e velük, talált-e már másik kanit helyettem.

Ha az ír akit dobtak, az tényleg megalázkodás lehet, de csak akkor ha újra próbálja kezdeni.

2014. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!