Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Na szóval az egyik éjszaka közepén arra ébredtem, hogy a barátom telefonja „pittyeg” azaz üzenete érkezik, erre ő rögtön válaszolgat, de úgyhogy én ne lássam mikor odabújok hozzá. Ez nagyon nem hagyott nyugodni ezért reggel mikor ő még aludt megnéztem az üzeneteit (hozzá kell tennem, hogy eddig soha nem kutakodtam a dolga között). Hát az éjszakai üzenetváltásait elolvastam és egy csajjal beszélt ☹ ezekből a beszélgetésekből kiderült, hogy a lány tudja hogy vagyok neki de azért találkoztak előző nap. Nagyon fáj ez a történet… főleg hogy olyanokat írogatott neki a pasim hogy amikor velem volt egész nap is csak rá gondolt, meg muszáj újra találkozniuk mert meg akarja csókolni, nagyon bejön neki, meg ő a legjobb csaj akivel lehetne köztük valami, és egyéb szaftos dolgokat ☹ emelett elmondta neki hogy velem nincs semmi baja, jól el van velem, én biztos pont vagyok az életében. Ezek után szembesítettem a barátomat…. az mondta hogy hülye és sajnáljam meg hogy szeret mindennél jobban, sírva is fakadt….. most időt kértem átgondolni a történteket…. nagyon fáj a dolog hogy más kell neki és mikor én vártam őt és izgultam miatta mert késett, ő e közben azzal a ...-val volt, nem tudom hogy el tudnám e ezt felejteni neki….ti mit tennétek ha nagyon nagyon szeretnétek ezt a fiút?? 25l (1éve együtt)

2019. febr. 21. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretném biztosan olyan buta lennék,hogy benyaljam ezt a történetet.De nem ajánlott kitartani ilyen pasi mellett.
2019. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamat jobban szeretem, mint valami hazudos ferget. Tiltas, torles. Takarodjon szaftoskodni a krvjahoz.
2019. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rockarc ***** válasza:
100%

1000 meg 1000 ilyen eset van. A szamok nem hazudnak, ennek a parkapcsolatnak vege, a baratod elintezte. Meg eredeti kifogasai sincsenek, csak a sablon dumat meg a sirvafakadasat tudja produkalni.


Ne dolj be neki. Epp megcsalni keszult, csak meg a lehetoseg nem volt meg. Hianyzik belole az a gatlas, ami szukseges egy parkapcsolatban. Soha nem is lesz neki ilyen, az alaptermeszete nem ilyen. Gyarilag selejtes. Dobd ki, mert a kovetkezo kerdesed az lesz 3 ev mulva, hogy a baratom evek ota megcsal. Egyik se valtozik.


42F

2019. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is szeretném akkor is elhagynám. Sajnos azt kell hogy mondjam, ő nem szeret téged!
2019. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondjâk egy második esély mindenkinek jár.A további az ő felelőssége,él vagy visszaél vele.
2019. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy tudd Te is később hogy nincs mit bánnod,akár hogyan is alakul(5)
2019. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el a telefonját amíg alszik és írj a csajnak valami “szépet”.
2019. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

És min gondolkozol? Milyen szögben kell pitsánrúgni egy férfit, hogy elkerüld a combnyaktörést? Megnyugtatlak kérdező, erre az esély a te korodban, csak matematikailag kimutatható, tehát bármely szög megfelel.

Pro tip: szappanos lábbal nagyobbat csattan.

32/f

2019. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Én is lebuktattam az exem akkor ő is elbőgte magát jött a süket duma hogy engem szeret és hogy sajnálja blabla amit neked is mondott a pasid. Megbocsátottam és ez nagy hiba volt. Elhittem hogy tényleg sajnálja és hogy nem tesz ilyet többet. Csak sajnos de. Én is csak egy biztos pont voltam. Én azt javaslom hogy ne maradj vele. Csak szenvedés lesz nem fogsz benne bízni mindig azt fogod lesni mikor írt neki valaki és hogy ki az. Ennek meg semmi értelme főleg hogy ő úgy sem fogja betartani akármit is mondjon.
2019. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez még kérdés neked, hogy vele maradj vagy ne?? Én már alapból azt nem engedném meg a csajnak, hogy röhögjön rajtam, hogy ennyire naiv vagyok, hogy a párom rá csorgatja a nyálát én meg boldogan fogom a kezét az utcán.

Ha kicsit is becsülöd magad, ki vágod a francba.

2019. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!