Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mibe /hogyan mennyek randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe /hogyan mennyek randira? Smink? Ruha?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz randim ! csinos szeretnék lenni de nem tudom mit vegyek fel meg smink ? és hogyan viselkedjem ? ez az első tali
2010. júl. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Farmer, póló. Vagy valami "egyberuha". Ha -20, vegyél fel kabátot. Ne vakolj túlzottan. Hogy viselkedj? Jesszus. Mint máskor.
2010. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Menjek és nem mennyek...


Amúgy szerintem valamilyen ruha legyen magassarkúval, ezzel nem lehet melléfogni.Smink legyen erősebb mint hétköznap,de szerintem elég ha kihúzod szépen a szemed és szempillaspirált,szájfényt használsz.

2010. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az hogy mibe menj függ sok mindentől.

Időjárás, helyszín stb.

Jó volna tudni mégis hova mentek. :)

Kényelmes legyen az amibe elmész, mert ha pl nem bírod a magas sarkút, és elkezdesz hisztizni, hogy fáj a lábad az nem valami előnyös.

Semmiképpen se játszd meg magad, add önmagad.

Sminkbe meg ahogy 7köznap szoktál, csak picivel erősebben.


M-L17

2010. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2.-ra annyit, hogy a magassarkúvel mellé lehet fogni, ha magas vagy. Én 170cm vagyok, de nagyon ritkán merek magassarkút húzni, mert úgy sok fiúnál magasabb vagyok. :S De ha 10-15cm-vel magasabb a srác, akkor bátran...
2010. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Smink az lehet hétköznapi. Ruha csinos, de kényelmes :)

Viselkedés, igen, egyetértek előttemszólokkal. Legyél önmagad, de ne nyomulj rá a srácra, ne vihogj, ne hisztizz..:)

2010. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is beparáztam az elsőnél, össze-vissza gyökérkedtem h mibe menjek és hogy viselkedjek. menj abba, amibe jól érzed magad, és ne legyél tulságosan kiöltözve.nem szépségversenyre mész :D

hogy viselkedj ? én nagyon beégtem. alig beszéltem, meg rágtam a körmöm idegességemben xd észre is vette...:D

add magadat, és semmi gáz nem lesz ;)

2010. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!