Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Romantikus vacsorán mit...

Romantikus vacsorán mit hogyan? Milyen smink a szexi milyen ruha? Mi nem tulzás? Tippek?

Figyelt kérdés

19éves csajszi vagyok, a barátommal 7főn leszünk fél évesek de holnap este megyünk el megünnepelni egy étterembe egy kettesben eltöltött vacsit szeretnénk.

Megbeszéltük hogy nem öltözünk ki nagyon rakta sötét farmer lesz ing meg egy zakó és egy fehér cipő.

Nos én szeretnék csinos-szexi és nőies lenni, farmer miniszoknya, magassarkú, harisnya és egy fekete V nyakú pulcsi jó? Milyen legyen a sminkem, mi a szép? hol a határ? barna a szemem és a hajam is enyhe vörössel


2011. szept. 22. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:

nem akarom túlöltözni, nem divatbemutató meg nem is amerikai filmes vacsi :D nem akarom h kellemetlenül érezze magát. De szeretnék nem hétköznapi-farmeros polos lenni

Képek is jöhetnek

2011. szept. 22. 16:39
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem (bár én nem vagyok szoknyapárti) egy sötét csőszárú farmerban és egy fehér v fekete csőtoppban, fekete blézerrel fekete magassarkúval igazán csinos lehetnél:) Smink ne legyen túl erős, fekete szemceruza+spirál kis pirosító:)
2011. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez egy ideális smink,főleg egy étterembe:

[link]

Ami viszont számomra már túl sok lenne:

[link]

2011. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
No,meg amit kihagytam..én a mini szoknya helyett egy térd alatti szoknyát választanék,főleg azért mert a párod zakóban lesz.
2011. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké akkor szerintem fekete csőgatya meg egy fekete ing alá meg egy fehér top pl?:) meg akkor egy laza nem erős smink pl enyhe szürke szemhéjpúder egy kis tussal meghúzva van enyhén füstös egy áttetsző szájfénnyel pirosító, alapozó és egy fekete magassarkú?
2011. szept. 22. 17:01
 6/10 A kérdező kommentje:

ilyenre gondoltam:


[link]

2011. szept. 22. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó. Mondjuk én se bírom a szoknyákat, szerintem is jobb lenne hosszú csőfarmer. :)

Smink:

[link]

2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

vagy ilyesmi?


[link]

2011. szept. 22. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez így jól hangzik.. :)
2011. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha ő zakóban van akkor a farmer miniszoknya kicsit kamaszos lenne mellette.....szerintem vagy egy csinos koktélruha, vagy elegáns nadrág csőtoppal vagy blúzzal.
2011. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!