Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod a szemközti háznál dolgozó lányt figyelgetné időről időre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm ilyet nem csinál.
2010. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bedobnám magam hogy én jobban tettszek neki :P:P:P
2010. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy hívja át aztán hármasban összehozunk valamit :D
2010. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem esne rosszul nektek? Ha mondjuk 3éve tartana..
2010. júl. 1. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már sokkal előbb megmondtam volna, hogy zavar, és fejezze be. Ha tovább folytatná elbeszélgetnék vele, hogy mit jelent neki a kapcsolatunk, és én kellek-e neki egyáltalán. Ha ez nem hatna, elhagynám. Számtalan srác van a világon, akik csak rád várnak.
2010. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de ha váltig állítja, hogy nem nézi? De én úgy látom..
2010. júl. 1. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Amúgy előző vagyok. Ha tényleg nem nézi, az nagyon gáz, mert azt jelenti, hogy egy őrülten féltékeny szörnyeteg vagy. Ha tényleg nézi, és le is tagadja, akkor tedd ki a szűrét a francba. Valahogy ki kellene deríteni, hogy mi az igazság. Folyton bámulja az ablakot? Vagy néha arra néz, és olyankor te már ugrasz? Mit jelent, hogy figyelgeti? Én is figyelgetem az irodából a szomszéd ház erkélyeit, és néha vannak ott csajok is, de baromira nem érdekelnek, csak elbambulok, és nézek ki a fejemből épp arra...
2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolatoké a jövő, ne is foglalkozz vele.
2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

behúznék neki, na jó előtte csak megfenyegetném :DD

de ez undorito dolog, ha a pasi mikor veled van más csajt néz.

én biztos keményen megmondanám neki !!! 15/L

2010. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokszor néz arra, ahol egy csinos csaj villog. Néha megkérdezem, hogy őt nézi-e, de a válasz: - Nem. Elgondolkodtam.

Persze elképzelhető, hogy így van.

Lehet, hogy tényleg én vagyok a szörnyeteg.. De akkor is fáj..

2010. júl. 1. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!