Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez helyén való?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyén való?

Figyelt kérdés

20 eves lany/no vagyok. Osszekoltoztunk a párommal (31) albérletbe. Dolgozom minden nap. Előléptettek 6 honap utan ceges autot kaptam sajat használatra. A párom megis mindig azt vágja a fejemhez, hogy semmit nem tettem le az asztalra..

nem vagyok milliomos valoban, szegeny családból származom, de szerintem amilyen helyzetbe vagyok most az megfelelő.


2019. febr. 22. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A párod irigy, és nehezen viseli a sikered, egyrészt mert nő vagy, másrészt jóval fiatalabb nála.

Nem lesz ennek jó vége.

2019. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1# írja.
2019. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit féltékeny a sikeredre. Ha jó nő vagy harmadannyi erőfeszítésedbe kerül elérni valamit egy pasihoz képest. Szerintem csak ez van a háttérben. Tűröd egy ideig aztán találsz jobbat.
2019. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tiril ***** válasza:
92%
Narcisztikus személyisegjegy klasszikus jele, persze, hogy zavarja, ő gondolom az a fajta aki mindenhez ért, mindenben a legjobb és nem tetszik neki más sikere. Ilyen gondolkodásmóddal csak megkezdi a személyiséged leépítését is egyben, majd később fokozottan az önbecsülésed is tönkre megy ha tartós részéről ez a lenezes.
2019. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő vállakozó es eleg jol meno vállalkozása van ezert nem ertem. Egyebkent a kedves kommentelő el üzenem hogy attol hogy neki sanyarú sorsa van nem kell másról ilyeneket feltételezni ;) kinek mit dob a gép :D
2019. febr. 22. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jennék olyannal, aki bármit is a fejemhez vág.
2019. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
0%
érdekes... Rávilágítok az életszerűtlenségre a mesédben erre töröltetsz, de én vagyok a hülye. A párod mit szól hozzá hogy a p náddal építesz karriert?
2019. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leszophat mind aki lepontozott
2019. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lora87 válasza:
Szerintem is irigy...egyáltalán nem helyénvaló.
2019. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!