Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a volt barátom oda akar vinni nyaralni ahová a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki egy másik helyet az nem tetszett neki. Én pedig megharagudtam.
2019. febr. 22. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Akkor lehet hogy a következőt is oda viszi.
2019. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mondjuk egyszer volt az exével Horvátországban, akkor miért ne akarhatna veled is elmenni oda?


Nyilván nem azért, mert most az exével kapcsolatos emlékeket akarja felidézni, hanem mert talán azt gondolja, hogy veled jobb lesz ott, meg az amúgy is szép hely.


Kár lenne egy konkrét helyet tiltólistára tenni egy volt ex miatt. Akkor aki mondjuk felment Párizsban az Eifel-toronyba az exével, az többet ne menjen oda fel más barátnőjével? Miféle logika ez?

2019. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Én nem látok benne semmi nagy problémát. Ha ez zavar akkor mondd meg neki és találjatok közösen valami más helyet. Vagy beszéld meg vele, miért akar megint ugyanoda menni.
2019. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem külföldi helyről van szó, és nem is a Balatonról. Én a Balatonhoz szerettem volna menni, de ő ragaszkodik ahhoz a helyhez ahol az exével volt.
2019. febr. 22. 12:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért mész nyaralni a volt baratoddal?

Ha meg már volt, miért zavar hogy járt már ott?

Nekem is van egy kis ház Eger mellett ahol valakivel voltam. Tuti visszamegyek mással meg.

2019. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elírtam ő a barátom még.
2019. febr. 22. 12:53
 7/12 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy itt szenvedsz és találgatsz, menj és kérdezd meg tőle, miért akar megint ugyanoda menni.
2019. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanabban a pózban, ágyban fog megszúrni.
2019. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. van egy hely ahová szívesen visszamennék valakivel a jövőben.És nem azért mert az exemmel milyen jó volt ott,hanem azért,mert mással tuti jobb lett volna.
2019. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom mint a 9 válaszoló. A hely az egyik kedvence lehet és a múltban nem úgy alakultak az események ahogy ő azt elképzelte, megálmodta. Nekem is volt erre precedens, egy gyönyörű hely a kotori öböl környékén. Arra vártam évekig, hogy találjak egy nőt akivel érdemes oda visszamenni, az első érdemtelen volt rá sajnos.
2019. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!