Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legjobb tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb tulajdonságai az ellenkező nemnek, ami miatt szükségét érzed, hogy legyen párod?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem férfi vagy nő kérdése. Nem azért akarok párt, mert a férfiaknak ilyen vagy olyan tulajdonságai vannak. Hanem mert az adott embernek, akibe beleszeretek vannak olyan tulajdonságai, amik tetszenek. Hiába mondanám, hogy jajj a férfiasság vagy mit tudom én meg tudja szerelni az autómat, vagy erősebb vagy bármi. Mert ezek nem férfi tulajdonságok, hanem adott emberek tulajdonságai. Nem minden férfiban vannak meg azok a tulajdonságok amiket keresek.

És egyébként nem azokat a tulajdonságokat keresem, amik bennem nincsenek meg, sőt. Leginkább olyan párt keresek, aki hasonló hozzám. Nekem ugyan úgy vannak "férfiasnak" mondott tulajdonságaim, mint a páromnak "nőies" tulajdonságai. Szóval ez abszolút nem nemek kérdése.

Ahogy annak sem érzem szükségét, hogy legyen párom. Hogyha találok valakit, akivel el tudom képzelni a komoly kapcsolatot, akkor hozzá ragaszkodom. De nem párt akarok, hanem azt a bizonyos személyt.

2019. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem nembeli kérdés, de pont azok nem válaszolnak akiknek szegezve lett a kérdés. Talán mert igaz amit az első hozzászóló ír? Itt megáll a tudomány ;))?
2019. febr. 24. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem érzem effektíve szükségét annak, hogy párom legyen, még ha nagyon romantikus / szerelmes típus is vagyok. De nekem a lényeg az, hogy szeressek és szeressenek, nem az, hogy "legyen mellettem egy férfi mert az emez meg amaz". Az egyetlen dolog, amihez sztem egy nőnek effektíve férfira van szüksége, az a gyerekvállalás, de gyereket meg nem akarok :D. Ráadásul egy tulajdonságot sem lehet egy nem összes képviselőjére sem felhúzni.


29N

2019. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb egy ferfihez hozzabujni estenkent, mint a kisparnahoz vagy a macskakhoz. Illetve a macskak is eleg jok, csak ok nem simogatnak amig elalszom. Amugy nem tudnek en se semmit mondani, ha valakit megszeretek, akkor ot akarom, nem azert mert bizonyos tulajdonsagaira vagy kepessegeire szuksegem lenne a mindennapokban.
2019. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlót akartam írni mint az első, csak "viccesen" elérakva, hogy pénisz.


Olyan párt képzelek magam mellé akivel barátok vagyunk és közben vonzódunk egymáshoz. Nekem ebből áll egy ideális kapcsolat. Valaki akit szexuálisan vonzónak tartok, egy hullámhosszon vagyunk, élvezem a társaságát akkor is ha csak ülünk egymás mellett és hozzám hasonlóan képzeli el a jövendőbeli kis életét.


Amilyen tulajdonságokat elvárok egy férfitól többnyire a (nemtől függetlenül) barátaimtól is elvárom.

2019. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!