Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Szerintetek mi a párotok legjobb tulajdonságai?

Figyelt kérdés
A teljesség igénye nélkül csak párat, a szerintetek legfontosabbakat:) Érdekel hogy ki milyennek látja a párját:)
2011. márc. 6. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a melle. nagy és formás, uhh...
2011. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Türelmes, és nagyon sokat kibír. Például engem... És ez nem semmi!


Pedro

2011. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem igenyes, jo feneke van , es edes a csokja.
2011. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

imádom,mindenét...

a gyönyörű mosolyoját,száját,fehér fogait,sármos arcát,a borostáit,a szemöldökét,a szép barna szemét,a haját,a testét,a humorát,a kedvességét,a férfias hangját,ahogy beszél...mindent.

2011. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Külsejében mindent. Belső tulajdonságaiban pedig, hogy: Megértő, türelmes, odaadó, érzékeny...Mindig ilyen pasire vágytam. :)
2011. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tulajdonságát szeretem. Jól néz ki, kedves, aranyos, magabiztos, férfias, imádni való. :)
2011. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Érzékeny, intelligens, figyelmes, humoros, gyönyörű a hangja, és az a szempár... hosszan tudnám még folytatni a sort. :)


20/N

2011. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes... Itt mindenki mintha rólam írna... Azt azért kihagytátok, hogy ezeken felül még szerény is vagyok! :-D


Pedro

2011. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú férfias, eszméletlen jó az ágyban, sármos, sportol, meg tud védeni, de ha csak ketten vagyunk bújós, cirógat és becéz. :) Mindig is Őrá vágytam...
2011. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindent imádok benne: a hangját, a tekintetét, a keménységét s mégis érzékenységét, férfias jellemét, jóképű, szálkásan izmos testét, az intellektusát, a humorát, azt, hogy jó szakember, imádooooooom! :) s azt, hogy olyan jókat tud velem vitázni :D
2011. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!