Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan helyzet amikor egy férfi jogosan megüthet egy nőt?

Figyelt kérdés
Mindenek előtt szeretném leszögezni, hogy ez pusztán elméleti kérdés, még soha nem bántottam egyetlen egy nőt se és nem is tervezek ilyesmit tenni, csak szimplán érdekel hogy véleményetek szerint van-e olyan helyzet amiben jogos lenne. Például ha egy nő megüt egy férfit vagy ilyesmi.
2019. febr. 24. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Néha úgy erzem hogy igen
2019. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Nincs. Ha nagyon ki is készíti, jobb ha otthagyja és kidühöngi magát.
2019. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is van olyan helyzet amikor kijár egy pofon,pl önvédelem
2019. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Önvédelemből.
2019. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
persze, önvédelemből, vagy ha az életed veszélyezteti
2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Nőként írom, hogy biztosan van ilyen helyzet. Sokszor iszonyúan irritálóak az emberek és nagyon messzire merészkednek.
2019. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

A nőkben túlnyomás uralkodik. Felszúrni, ütögetni, sugárzó hőnek kitenni, még üres állapotban is szigorúan tilos őket.

32/f

2019. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha bekattant és ön-, és közveszélyes dolgokat kezdene művelni...
2019. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is jogosnak gondolom önvédelemből. De egyébként volt már pár olyan szituáció az életemben amikor szemtanúja voltam ilyennek és maximálisan jogosnak gondoltam. De ez egyébként nemtől független dolog. Egy nő se üssön meg ok nélkül egy férfit. Amiket én láttam ott mindig ez volt az előzmény. Általában a csajszi fél órája balhézott, üvöltözött, pofozgatta a srácot. Srácnak elege lett, adott vissza egy pofont. Lehet, hogy az én felfogásom hibás, de abszolút nem éreztem, hogy jogtalan lett volna. Vagy hasonló eset amikor részeg vagy bedrogozott kisebbségi öregasszony odajön balhézni, tarhálni, majd átkozódik meg anyázik, ha visszaszólsz neki még jobban tolja és dolgokat dobál hozzátok. Kapott ő is egy pofont. Itt sem gondoltam azt, hogy mekkora köcsög a pasi mert megütötte.
2019. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%

Önvédelemből biztosan. De egy feminista nőnek pár egy pofonért is gondolkodás nélkül visszaütnék, csak hogy érezze az egyenjogúságot.

Amúgy -a gyerekkori bunyókat leszámítva- még soha nem ütöttem meg senkit, se férfit, se nőt, pláne gyereket.

2019. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!