Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Fiúk! Kukis lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fiúk! Kukis lányok! Volt-e már olyan, hogy megtetszett egy ronda lány? Lányoktól hallani ilyet, hogy a férfi eszébe/kedvességébe szeretett bele, de mi a helyzet fordítva?

Figyelt kérdés
Ha volt, akkor miért? Egyébként én férfi vagyok. Nem volt még ilyenem.
2012. dec. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, de az is elhajtott a pibe......
2012. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy lány haverom, aki alacsony volt, ehhez marha kövér és rondán is öltözött, hosszú bő cuccok, szoknyákba. Mégis nagyon bejött, mert mindig vidám volt, kedves, közvetlen, aranyos. Egyszerűen jó volt a közelében lenni. Ezek a tulajdonságok nekem fontosabbak mint a külső.
2012. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak azért írok, mert "kukis lány" vagyok. :)

Szal nekem egy nálam vagy 20 évvel idősebb nő tetszett meg, aki nem volt ugyan ronda, de, mivel olyan 35-40-es volt, az alakja sem volt tökéletes (nem volt elhízva egyáltalán csak szült már gyereket) meg kis ráncai is voltak. Nem tudom mi tetszett benne, talán a személyisége...nagyon odáig voltam érte! (persze titokban!)

2012. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szerintem azért pasiba is van olyan aki nem csak a külsőt nézi. :) Például az én egyik osztálytársam (rohadt jó pasi) összejött egy olyan lánnyal aki kicsit kövérkés, alacsony, szemüveges, pattanásos és nem éppen a legszebb. Viszont amilyen belső értékekkel az a lány rendelkezik, az szerintem bárkit képes lenne megfogni. :)


16/L

2012. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi nő simán meg fog és az újja köré tud csavarni.Nekem volt ilyen.
2013. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!