Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhetne a házasság egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne a házasság egy 22 évvel idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok ő 53 éves.

2019. febr. 27. 13:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#18


Olvasd el itt a #18 valaszt, es rajossz...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jól van hagyjuk Lumpaci és kérdéseit.
2019. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem a kerdes a lenyeg... Hanem, amikor egy ket csaj felrenyomja a billentyuzetet es kijon beloluk par igazsagmorzsa...


Mint Lumpaci #18-as valaszoloja, foleg az utolso par mondata...

2019. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egy-két csaj nem a világ összes nője.
2019. febr. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Anyum és apum között 12 év van, 30 éve vannak eggyütt. Apu pont most ment nyugdíjba, de semmi változás nincs az életmódjukban, ugyanúgy járnak étterembe, kirándulni, hívnak vendégeket és ők is mennek. Szerintem nem a korkülönbségen múlik egy kapcsolat, hanem a hozzáálláson. Az, hogy valaki nyugdíjas lesz, nem azt jelenti, hogy onnantól fogva nonstop a tv előtt mereszti. De ez igaz a kis korkülönbséggel rendelkező párok esetében is, szóval...
2019. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!