Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ha ti elégedettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti elégedettek lennétek a párotok melleivel, ő viszont mindenképp megműttetné hogy regálnátok?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok hogy ő ettől boldogabb lesz nagyobb önbizalommal, vagy teljesen ellene vagytok talán még vitáztok is emiatt?
2019. febr. 28. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a természetes női melleket szeretem, fogásra tapintásra simogatásra csókra, minden ami vele illetve ugye szexel jár.


De a műmellet nem szeretem. Biztosan megpróbálnám megbeszélni vele, és próbálnám meggyőzni illetve lebeszélni róla.


De háborút nyilván nem akarnék.

2019. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy dolog, hogy neked így tetszik a másik pedig, hogy neki nem.

És mivel az ő teste, ő mellei Te nem szólhatsz bele, ez az ő döntési joga. Ha neked esetleg annyira nagy probléma ha nem tetszik az új akkor viszont Te is dönthetsz, hogy így kell e ő neked, ehhez pedig neked van jogod.

2019. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
A műmell elcsúnyít egy nőt.Nálam szerintem megszünne a szexuális vonzalom.
2019. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem örülnék neki, de nem tilthatnám meg neki. Ha ettől boldogabb lenne, akkor muszáj lenne beletörődnöm. Persze azért alaposan átbeszélnénk töviről hegyire a témát.
2019. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom a véleményemet, aztán elfogadom a döntését.
2019. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű, már az elején érezném, hogy nem elégedett magával. Innentől nem is igazán alakulhatna ki komolyabb kapcsolat közöttünk. Akivel komolyabb alakult, annak álmába nem jutna eszébe ilyesmi.
2019. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát tudok olyan esetről, hogy a leányzónak annyira megnövekedett az önbizalma, hogy tovább is szökkent egy másik férfihez és a volt barátjával fizetette a cickóit. :)
2019. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a természetesség híve vagyok, minden szempontból. Az már régen rossz, ha ennyire nem elégedett a saját testével, hogy meg akarja műttetni magát emiatt. Persze az ő teste, az ő lelke, de nem hinném, hogy ettől varázsütésre boldog lenne. Megpróbálnám róla lebeszélni, de a döntés az övé. Viszont anyagilag biztosan nem járulnék hozzá ehhez, ha neki ez minden vágya, akkor azt oldja meg a saját pénzéből.
2019. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem biztos, hogy nagyobb önbizalma lenne, ha nem szeretnék fogdosni egy pumpált mellett.. a tudat befolyásol. Ahogy őt is, úgy engem is.

Volt idő mikor tetszett, de már inkább irtózom tőle...

2019. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elfogadom, nem zavarna.
2019. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!