Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékennyé tettétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékennyé tettétek a pasitokat?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltátok , meddig mentetek el ? Megbocsajtott, erösebb lett a kapcsolat , vagy vege lett ?
2019. febr. 28. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyerekes vagyok emiatt, de én durciznék miatta. És nem hogy megerősítené a kapcsolatunkat, valószínűleg lentebb vinné az önértékelésemet még jobban.
2019. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk hogy ha el akart titeket hagyni vagy megcsalt eszetekbe jutott ez a csel es ha igen kiviteleztétek ?

Tudom rossz megoldás de mégis

2019. febr. 28. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Normális ember nem féltékeny. Ha gyanú van arra, hogy a másik megcsalja kidobja a francba.

Az a nő (és ezt nőként mondom), aki ilyeneket csinál menjen vissza az ovodába. Ha a kapcsolat nem jó, akkor a párod nem lesz féltékeny mert magasról tesz a fejedre eleve. Ettől semmilyen kapcsolat nem lesz jobb. Nem fog még jobban kapálózni, ki fog dobni a francba és igaza is lesz. Ha egy kapcsolatban valami probléma van azt csak rontod azzal, ha csinálsz még egyet. Nem fog utánad kapálózni egy pasi sem ha megpróbálod féltékennyé tenni.

2019. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom! A lehető legrosszabb megoldás. Csak az egóját, a birtoklási ösztönét kapcsolod be. Aki igazán szeret, azt nem kell féltékennyé tenni, tisztában van az értékeiddel.

Nem szabad játszmázni, mert az húzza a rövidebbet, aki elkezdte...

Aki másnak vermet ás, maga esik bele.

2019. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csinàltam ilyesmit. Az viszont nagyon jól működik, hogy őszintén beszélünk az érzéseinkről a férjemmel.
2019. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szándékosan soha. Egyszer féltékeny lett, mert egy rendezvényen odajött hozzám egy férfi udvarolni, amíg ő kiment mosdóba. Mondtam is neki, hogy nem egyedül vagyok, úgyhogy köszönöm, de nem érdekel, ő utána indult is, de párom távolról csak azt látta, hogy ott volt, mosolygott stb, és csak utána ment el.


Szerintem tök cuki volt, hogy féltékeny volt, nekem jól esett, de szándékosan nem provokálnék másokat csak azért, hogy így érezze magát. Ennél van jobb szórakozásom is.

2019. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomban nem foglalkoztak velem kb semmit. Aztán egy házibulin próbáltam féltékennyé tenni az akkori párom (többet ittam mint szoktam) úgy, hogy feltűnően sokat vigyorogtam a telefonomra meg folyton írkáltam valakivel. Csak azt értem el, hogy mégjobban haragudtam rá mert még akkor sem figyelt rám aztán egy hétre rá kb szakítottam vele.

Azóta megtanultam kommunikálni normálisan egy párkapcsolatban és nem játszani ilyen hülyeségeket (bár ez nem változtat a tényen hogy azzal a fickóval az alapvető igényeink nem egyeztek)

2019. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen és cseppet sem érdekelte. Nyílván mert nem szeretett és mert már megvolt a szeretője.
2019. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utoljára tinikoromban próbáltam elérni bármit is ezzel a szánalmas játszmázással, felnőttként ez már elfogadhatatlan. Ha valaki velem ezt megcsinálja az simán szakítóok, nem fogok együtt élni egy érzelmi fogyatékossal. Alapból baromira elítélem a féltékenységet, aki nem tudja megadni a másiknak a bizalmat és alaptalanul bizalmatlankodik, az maradjon szépen egyedül, akinek meg van oka a féltékenységre, az ne vergődjön egy ilyen fosban hanem szakítson.
2019. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!