Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimagyaraznatok? Mert én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimagyaraznatok? Mert én nem tudom.

Figyelt kérdés

Bár lehet, nem is kéne...

Összeköltözés előtt, van egy gyereke (ő a férfi), épp megyünk házat nézni... Azt mondja a gyereknek, megyünk megnezni egy házat, mert apa meg "Hanna" lehet, hogy odakoltoznek. Gyerek neve most mindegy.

És én?!? Eddig nem erről volt szó....

Közösen, mi ketten költöztünk volna, ő hétvégi apuka.


2019. márc. 2. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed nem vagy figyelembe véve és többedrangú vagy, akkor le kell ülni megvitatni vele. Ha több a nyelés, mint az öröm, akkor fontold meg, nem-e leszel egyedül boldogabb.


30N

2019. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Rockarc ***** válasza:
73%

Apakent mondom, hogy ezt a kerdest nyugodtan engedd el. Nem tudhatod, hogy miert pont azt es ugy mondta a gyereknek, amit. Nyilvan ki akarta hangsulyozni, hogy innentol itt fognak talalkozni. Eleg nagy valtas egy gyereknek, pont, hogy megfeleloen talalta neki a helyzetet. Ez nem rolad es nem neked szolt.


42F

2019. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem a te dolgod, véleményem szerint neked ehhez semmi közöd. Anyám és apám elváltak, amikor kicsi voltam, aztán apám nőcije elvárta, hogy vele is úgy viselkedjek, mintha a családom tagja lenne. Undorító egy nő volt. Egy kisgyerekről beszélünk. Miért kellene azzal terhelni, hogy egy idegen nő a családhoz tartozik? Ha kedves vagy a gyerekéhez, és megszeret téged, akkor egy idő után tartozhatsz a családhoz, de ne erőltesd, főleg ne beszéddel, mert csak megutál. Apám ezért dobta ki a nőjét annó.
2019. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szeretem, amikor mások kivetitik a kerdesemre a saját serelmeiket...

Összeköltözésről volt szó, nem egy hete jöttünk össze. A kislány szeret.

2019. márc. 4. 07:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!