Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejthetetlen este! Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejthetetlen este! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most lesz a bártom szülinapja. Szeretnék neki egy felejthetetlen napot összehozni. Sütök, főzök neki. Aztán átadom az ajándékom. úgy terveztem, hogy táncolok is (de ez még nem biztos!) Közös fürdés, aztán persze szex :) Ez az este. Szeretnék valami délutáni programot is, de semmi öteletem. Reggel arra gondoltam, hogy a takaró alatt keltem :$ magyarul kielégítem orálisan:D plusz ágyba reggeli

Csak azt nem tudom, hogy a nap többi részébe mit csinálhatnánk, ami nem olyan hétköznapi. Persze (mielőtt mindenki ezt írja! nem akarom hogy az egész nap szexből álljon! :D ) akár otthon, akár városba... (nem lesz otthon senki!) egyéb ötletek? akár még estére is!? :)


2010. júl. 2. 14:50
 1/10 nielindi ***** válasza:

ha most ellövöd a reggeli-délutáni-esti ajándékokat, a következö szülinapjára mit adsz neki?

nekem tul sok lenne ez az egész napi felhajtás...

2010. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem lesz még 1 évem eldönteni, hogy mi legyen majd akkor...:)

de ha így gondolod, lehet neki is sok lenne.

2010. júl. 2. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetek karamellás cukorkát is, az is jó ötlet. :)
2010. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet. ;)
2010. júl. 2. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
bakker ez nalunk mindennapi program az ajandekot leszamitva. szerintem gondolkodj meg. inkabb valami olyan dolgot vigyel bele ebbe, amit nem szoktatok. mondjuk anal, melytorok, lenyeled ilyesmi ^^
2010. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehet minden napi programm nálatok hogy "úgy" kelt, hogy süt, hogy főz, tánc.... háát akkor jó neked/nektek. tudod mi nem élünk együtt. mi is mindig együtt fürdünk, mindig kielégítem úgy is.. de főzni nem szoktam mindig, főleg nem sütök neki tortát. remélem érzed a lényeget. azért nem voltak rossz ötleteid, mivel még a számba sose csinálta. de erre is gondoltam. köszönöm a válaszod.
2010. júl. 2. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, mélytorokkal mizu ?
2010. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is bajban vagyok,mert neki is most lesz és fogalmam sincs milegyen, mert ugye rokonokkal is kell majd neki ünnepelnie, ami sajnos szerintem este lesz. :( De én arra gondoltam, hogy reggel felkeltem orállal, aztán ágyba viszem a reggelit, délután elütjük valamivel az időt (ez nekem is jókérdés mivel) és este rokonok és ünneplés.:) De amúgy szerintem is csináljatok olyan dolgokat amiket eddig még nem csináltatok, és előtte puhatolozz anyukájánál vagy tesójánál, hogy minek örülne, stb.:) De szerintem egy egésznapos kényeztetés és szerelmeskedés is jó!:)
2010. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt se próbáltam még. de ha "ráveszem" magam, hogy beleélvezzen a számba, akkor tuti hogy előtte nem hagyom ki azt se. :)
2010. júl. 2. 15:12
 10/10 A kérdező kommentje:

egész napos...? persze:D este meg mint egy mosott sz@ar olyan leszek:D nem is bírnám...

azért neked is köszi:D

2010. júl. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!