Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este jogosan balhéztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este jogosan balhéztam?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel este szexre készültünk, mire ő nyűgös lett. Kértem, hogyha szexet akar, akkor legyen már szíves mutatni a kedvét is és emelje meg magát, mert arra is lusta volt, holott ő ígérte a szexet. Rá másztam mint férfi, hogy izgassam kicsit, mire ő a herémbe térdelt egy jókorát, amire azt mondta , hogy véletlen volt. akkor elment a kedvem nagyon az egésztől és fogtam magam felkeltem és megmondtam neki, hogy hogy lehet ennyire lusta és pofátlan velem. Elkezdett nagyon sírni, én meg sajgó farokkal álltam ott, de annyira elborult az agyam, hogy sok rondát mondtam neki a fogyatékos pics@tól mindent ami jött, de nem vagyok ilyen, csak mindent én csinálok itthon helyette én főzök, takarítok a seggét kinyalom magyarán ő meg szex előtt se képes megemelni a valagát. Türelmes vagyok és kedves, de nagyon kiborultam, mellesleg mikor azt mondtam neki, hogy fogyatékos egy nagyot belém rúgott a lábamba és üvöltve sírt. Velem volt a gond vagy hol a gond?

23/F


2011. nov. 18. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem teljesen igazad volt,bár lehet nem kellett volna csúnyákat mondanod,de uyganmár mellékes...

22/L

2011. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
ezt de megnéztem volna xd. amúgy meg szerintem nem kéne ennyire nyalnod neki. mi a f*szért nyalsz? még szexelni se bír mert annyira lusta . amúgy meg tök megérdelte hogy beoltottad :)
2011. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Igazad volt, de nem kellett volna "anyazni"
2011. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van, de visszafogottabban is előadhattad volna:D
2011. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
A balhézás jogos volt, a stílus meg az ember maga...
2011. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy beigérte a szexet? és ha mégsincs kedve hozzá?

csak a te kedvedért nem fogka megjátszani magát

2011. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

hány éves a lány? komolyan érdekel.

amúgy jogos volt szerintem, még a stílus is csak elnézhető egyszer az életben ennyi felgyülemlett sztressztől, én inkább a barátnőd viselkedése miatt aggódok (nem azon hogy sírt, ez női velejáró), így leírva egyáltalán nem tisztel téged és elkényelmesedett melletted.

2011. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, hogy kiakadtál, de azért kicsit visszafoghattad volna magad. Szóval igazad van, de ne stresszeld magad, hanem vess véget a "kapcsolatnak".
2011. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 napietus ***** válasza:
minek nyalod ki a s*ggét? látod, ez a vége, teljesen ellustult, semmit nem csinál. mondhatnám edd meg, amit főztél, de inkább rúgd ki a hülye p*csát. szexért balhézni meg szánalmas, ilyet többet ne csinálj.
2011. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a barátnőm 19 éves!
2011. nov. 18. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!