Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik, hogy aranyásó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik, hogy aranyásó vagyok/leszek?

Figyelt kérdés

Sosem érdekelt, kinek mennyi pénze van, nem ez alapján válogattam, teljesen véletlenül alakult úgy, hogy a párom jól keres.

Mégis néha megkapom ismerősöktől, hogy "Ezt ügyesen összehoztad" és hasonlók.

Nem szórom a párom pénzét, eddig én is dolgoztam, és alig költök valamennyit, tényleg csak amikor szükségem van rá.

Illetve itt is olvasni, hogy az ilyen nők nem adják alább, ha nincs havonta nyaralás, meg százezrek elszórni, akkor hisztike van.


Illetve volt egy srác, akinek tetszettem, és megmondtam, nem szeretnék semmit, van párom, neki is az volt a reakciója, hogy valahol megérti, ő nem tudná ezt a színvonalat biztosítani nekem egyelőre.


Nincs Facebook-om, Instám meg egyebem, a ruháimat turiban veszem, csak abból lehet leszűrni, hogy kicsit jobban állunk, hogy járunk nyaralni (a párom néha rólam is megoszt képeket), ill a telefonom volt kicsit drágább.

Amugy nem érdekel a pénz, és igazságtalannak érzem, ha beszólnak.


2019. márc. 4. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Engedd el, sok idióta rosszindulatú ember van, aki az élő fába is beleköt.

Én is kaptam már hasonlókat, senkit nem zavar, hogy legtöbbször vadkempingezni járunk ingyen, és mellesleg többet is keresek a páromnál, kapom a hasonló megjegyzéseket. Én jókat szoktam rajta nevetni, hogy milyen emberek vannak. :D

2019. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a párom szülei jómódúak, ill még a nagyszülei is azok voltak, visszamenőleg is mindneki diplomás, míg mi szegények voltunk, és én vagyok az első a családban, aki egyáltalán egyetemre ment.
2019. márc. 4. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Valami csak lehet a viselkedésedben, ha ennyien ugyanazt beszólják. Nekem még soha nem szóltak be ilyesmit.

24/N

2019. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ahhoz, hogy egy belső feszültség megmutatkozhasson szükség van a külvilágban egy olyan felületre ami alkalmas annak az adott feszültségnek a kiprojektálására.


Tehát ezek a negatív gondolatok és érzések azokban az emberekben léteznek akiktől ezt megkapod, függetlenül attól, hogy igaz vagy sem.

2019. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, rólam mindig azt hiszik, hogy szegény vagyok, közben meg millió felett keresek. A viselkedésedben lehet valami. Én szegény családban nőttem fel, talán még mindig ez "sugárzik" rólam.
2019. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Az aranyásóknál mindig úgy alakul, hogy a "párjuk" jól keres...
2019. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Sztereotipiák.Nehéz ebből kimászni.


Viszont ha otthon (nálatok) minden rendben van,akkor nincs baj.A párod tudja az igazat rólad.Ő tudja hogy valóban mennyit koltesz és hogy viselkedsz.Ha neki ez megfelel akkor minden rendben is van.Sosem lesz ugy hogy mindenki téged szeret és körülötted forog a világ.

A párodal és az anyósal jóban vagy.kell ennél tobb?


Nyugodj még és azokra forditsd az idődet akik valóban fontosak neked.


Én csunya vagyok és alacsony is férfi létemre.Én szivesen cserélnék veled problámákat.

2019. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A másik iránt történő teljes érdektelenség következménye,hogy valami.olyannal azonosít,ami nincs.Meg mondjuk azemberi butaság,és irigység egyvelegei.Tesómròl mai napig azt.hiszik henyél egész nap külföldön,holott dolgozik.És estmind ùgy,hogy már 100 x el lett mondva nekik mi a munkája.Zavarja őket,hogy élni kellene valahogy,egy normál mòdon,ahogy mindenki,de neki nem irodai állása van,innentől kezdve meg hereverével azonosítják.
2019. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg vele mert mindig meg fogod kapni..
2019. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg válogasd meg az ismerőseid. Akik ilyen stílusban beszólogatnak másoknak, nem érdemlik meg, hogy tartsd velük a kapcsolatot. Úgyis találnak mindig valamit, amibe bele lehet kötni.


Rengetegszer van, hogy a külvilág azt hiszi, hogy a nő nem keres pénzt, csak a pasi pénzén éldegél. Pedig olyan is van, hogy a nő pénzén indít vállalkozást a férj. Nyilván vannak aranyásók is, de a többség normálisan él.

2019. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!