Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy a másik fél folyamatosan építi le a kapcsolatotokat és vezet ki az életéből?

Figyelt kérdés

Egy se veled se nélküled kapcsolatban vagyok pár hónapja egy férfivel. Még ősszel nagyon hevesen kezdett udvarolni, pár hónap alatt megkedveltem és az ellenérvek ellenére (jóval idősebb mint én, makacs, kontroll mániás stb) mégis megszerettem és úgy döntöttem belemennék egy kapcsolatba. Előtte azonban volt egy vitánk, egy szerintem jelentéktelen dolog miatt, és úgy érezte, hogy emiatt nem tudna velem együtt lenni, de ettől még szexelhetünk, találkozhatunk, bármi egyéb de a társam nem akar lenni... Ez január elején volt. Azóta 2x szexeltünk, miközben eredetileg csak erről szolt volna a dolog köztünk, és kb 3x találkoztunk. Úgy érzem szándékosan vezet kifelé az életéből, azt hiszi, hogy én ezt nem veszem észre és vezethet, mint egy kutyát. Egyre kevesebbet keres, elmúltak a bókok, a kedvességek, titkolózik és biztos vagyok benne, hogy másokkal is találkozik, szexel. Rá is kérdeztem, de állítja, hogy nem...

Ám ha találkozunk elvárja, hogy megcsókoljam, megfogjam a kezét stb., közös nyaraláson gondolkodik, néha minden nap felhív.

Mire véljem ezt? 40 éves elmúlt, korrekt pasinak tartottam eddig de most biztos, hogy csak a bolondját járatja velem... Közöltem vele, hogy ha a személyiségem bizonyos részei annyira zavarják akkor lepjünk ki egymás életéből, amire annyit válaszolt, hogy ne dramatizáljam túl a dolgot...

30N



2019. márc. 4. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki ,de a fix punci mindig jol jön,mai nőkből hova lett az önbecsülés. Már akkor dobom mikor beközli h néha szex lehet,mi vagy te x ik üritőkehely? 30 évesen?
2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szórakozik veled?

vagy talán több vasat tart a tűzben.

Akárhogy is, a jelenlegi állapot nem bíztató, cseppet sem.

2019. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezet ki, mert benne sem vagy. Csak ugraszt, ha kedve van hozzád és kanos.
2019. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttemszólók mindent elmondtak.
2019. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy csak szórakozik de nagyon rosszul esik. Az elején olyan szépen udvarolt, tényleg egy tündér volt és most átalakult egy ilyen szemétládává.😔
2019. márc. 4. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart kspni, de közben van más is neki. Genyó, na, kész, jobb hatovábblépsz.
2019. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A "se veled se nélküled" fostengereknek egész pontosan semmi értelmük nincs, ilyenkor mindig a "nélküled" a helyes megoldás. Egy ilyen komolytalan huzavonában bármit is várni nettó ostobaság, 30 évesen lehetne több eszed és önbecsülésed, hogy ne ragadj bele egy ilyen megalázó, értelmetlen helyzetbe.
2019. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rosszul esne, megszakitanal vele minden kapcsolatot. Nem mondanad neki, hanem meg is tenned.
2019. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de ettől még szexelhetünk, találkozhatunk, bármi egyéb de a társam nem akar lenni"


Hát így ha ilyet mond azonnal ki is ábrándultam volna belőle. Különben mi volt az a jelentéktelen dolog, ami zavarja állítólag?

2019. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!