Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha egy lánynak teljesen más a zenei ízlése (a fiú a tüctüc-t szereti, a lány a metált meg az ilyeneket) ez akadályozna titeket abban, hogy járjatok vele? Mmint ez egy hátrány számotokra?

Figyelt kérdés

tudom, hogy hülye kérdés:D de na:$

köszi a válaszokat:$


2010. júl. 2. 16:50
1 2 3 4
 11/31 Lyon ***** válasza:

Szerintem nem akadály....Viszont az előző barátnőm nagy Nightwish fun volt és állandóan az ment nála. Akkor ütötte ki a biztosítékot, amikor nálam is azt kellett hallgatni, mert nem bírta elviselni az én zenéimet. Hozzáteszem én általában a lightosabb rádiós zenéket szeretem, meg úgy mindenevő vagyok, de ez azért sok volt.

SZÓVAL LÉNYEGÉBEN NEM AKADÁLY!!!!!

2010. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
barátom imádja a tuctucos hülye zenét, folyton idegesít vele, kocsiban, otthon, buliban, mindenhol, de az a helyzet hogy még ezt is imádom benne :D semmi baj ha nem egy a zenei ízésetek, én is a rockot szeretem, és ő is meghallgatja ha én hallgatom, de általában én nem vagyok olyan h ha nem szereti azért is azt bömböltetem, ő már inkább, de ez az a dolog ami miatt tuti nem fogunk szakítani XD
2010. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Lehet nekem is azt mondjatok h eretlen vagyok stb. de en nem igazan szeretem ha a baratnom mas stilust hallgat. EN gitarozok egy bandaban inakbb ilyen pop/rock stilusban de igazabol metal zenet hallgatok, de amugy nagyon nyugod termeszet vagyok es nem igazan szeretem az ilyen eszeveszett bulikat. Volt nemreg egy baratnom, kemeny tucc tuccos, imadja a bulikat es tancot. Hat nagyon sokaig nem mukodott mivel nekem mar faj a fejem az ilyen diszkozenetol, o meg mindig ment volna valahova bulizni...


17/F

2010. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában a zene nem akadály, az viszont igen, ami abből következik. Egyik volt párommal, ugyanez volt a helyzet (ugyanebben a felállásban), és nekünk nem ment. Nem a zene miatt, hanem ami abból következik: a gondolkodás, és ami a legfontosabb: a baráti társaság különbsége. Bármennyire kedveltük egymást, nem tudtunk túllépni azon, hogy fontos, alapvető kérdésekben teljesen más elveket valltunk - mert jó esetben a zenéhez elvek is tartoznak, bár ez alól pont a tüctüc a kivétel. De ha más át tudja ezt hidalni, vagy nem áll fenn ekkora különbség, akkor ők ügyesek és szerencsések:)
2010. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem hátrány, az ellentétek vonzzák egymást. Talán elrepíthetitek egymást egy még számotokra ismeretlen világba. Ez sosem fog közétek állni, hidd el! :)
2010. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Beviz Elek ***** válasza:

Régen úgy gondoltam, hogy nem gond. A helyzet változott, mert öcsémmel járok melózni és neki például fáj a feje attól a zenétől amit hallgatok (hangosan... amúgy: tck, hardcore, hip-hop, rap, electro, meg lényegében minden aminek a lényege a tüc-tüc).

Halkan nem szeretek zenét hallgatni, mert elaltat. Sűrűn vezetek álmosan, így végig bömböl a zene. Szóval engem zavarna, ha a barátnőm miatt nem tudnék a megszokott módon zenét hallgatni.

20/f

2010. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
"Az ellentétek vonzzák egymást" szépen hangzik, csak egy olyan közhely ami nem igaz.
2010. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Mááááár sokan leírták előttem, de leírom Én is, hogy ez kicsit sem akadály....

Hülyeség, mert ha nekem bejön egy lány tőlem akár hallgathat indián zenét is, nem az a lényeg! :)

Én régen csak rappet hallgattam, de megváltozott az ízlésem kicsit, azóta is a rap a mérvadó, de mindent meghallgatok! :)

2010. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy LOL! Te tényleg éretlen vagy, de ez látszik nem 1 válaszodból, nah mind1 is.

Dehogy akadályozna! Lehet nem tetszik a zene amit hallgat, de ha szeretem, akkor akármit elviselnék mellette.:D

Egy 19 L

2010. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

lehet, hogy néhány tekintetben éretlen vagyok, de én egy olyannal nem jönnék össze, aki lényegesen másmilyen zenét hallgat. az nem zavarna,ha metált, rockot, vagy ska-t de az zavarna, ha rapet, vagy diszkót, vagy hasonlót, mert -ahogy az egyik válaszoló is írta- gondot okozhat a más társaság, nézetek, stb. Nekem fontos a zene, nem akarok olyat hallgatni kényszerből, amit utálok, és amit nem tartok zenei értékűnek, és én sem akarom másra rákényszeríteni a saját ízlésem. (itthon erről gondoskodik a fülhallgató) Én szeretek az éppen aktuális pasimmal koncertre járni, és nagyon mókás azzal pogózni, akit amúgy ölelgetni szoktam :D de ezt olyannal nem tehetném meg, aki rosszul van a punkrock-tól.

az ellentétes zenei ízlés valószínűleg inkább azoknál nem gond, akik inkább mindenevők zenei téren, viszont én eléggé zárt ízléssel rendelkezem (punk, rock, ska, esetenként metál), így én nem érezném magam jól olyannal, aki nem az én szubkultúrámhoz tartozik, és valószínűleg merően más nézeteket vall, mint én.

15/L (első válaszoló voltam)

2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!