Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kapcsolata de Badoo, Tinder használja?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek legalább fél éve tartó komoly kapcsolata van , ennek ellenére összetalálkoztam vele Badoo társkeresőn, annyit mondott hogy nem akar senkitől semmit csak barátkozik, aztán rá pár napra egy másik ismerősöm is megtaláltam ilyen ürüggel a Tinderen, pedig neki is van kapcsolata. Ti mit gondoltok az ilyenről? Ha nektek van egy boldog kapcsolatotok éltek ilyen oldalakkal?

2019. márc. 5. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Undorító.

Vagy alattomosan akar kilépni a kapcsolatból, vagy egofényezésre használja.

2019. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Aki ilyet használ a kapcsolata mellett akoor vagy állandó visszaigazolást keres h tetszik másnak is,vagy kalandokat keres.De nem tiszteséges dolog,ne bízz abban aki ilyet mer tenni.
2019. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én se mire jó ez, barátja van, aztán ilyen társkeresőn szórakozik, ott kell hagyni az ilyen nőt.. Legalábbis én azt tenném.
2019. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alattomos.Nem elég egyember,aki azt mondja szeretlek,gyűjti az udvartartást.De majd eljön az azidő,amikor senkinek nem kell,vagy vele játszanak,és akkor csak néz bambán,hogy mi a baj,nem ezt érdemli.
2019. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyet is mondott , hogy viccből regisztrált h a barátnőjével a férfiakon nevessenek.
2019. márc. 5. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy kamu. Én is fent vagyok Tinderen és badoon, leírom a tapasztalataimat. Beszéltem már több olyan nővel, akinek volt barátja. Amikor megkérdeztem, hogy mit keres itt fent, ha van barátja, mindegyik azt felelte általánosan, hogy nem pasizni jött fel, csak dumálgat, azt meg szabad. Na ez egy ordas nagy kamu, ugyanis a végén azért csak kiderült mindegyikről, hogy valami nem stimmel a kapcsolatában, el van hanyagolva, stb. Szóval amelyik csaj fent van ilyen oldalakon úgy, hogy barátja van, az vagy szeretőt, vagy egy olyan pasit keres, aki miatt elhagyhatja a jelenlegit. Aki mást mond, az kamuzik.
2019. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy pasi írt pár hónapja a Badoon..aztán közben egy másik csaj bejött a képbe..aztán azzal a csajjal össze is jött. Azt mondta törölte a Badoo-t.De ezek szerint hazudott mert látom még mindig az üzenetváltásunkat meg a profilját. Ha elvileg törölte a Badoo-t akkor hogy láthatom a profilját az oldalon? Közben annyira mondja tisztességes becsületes..stb
2023. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!