Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakulhat boldog párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat boldog párkapcsolatom hűvös személyiségű nővel?

Figyelt kérdés

Én november 22.-én születtem, skorpió vagy talán nyilas vagyok, nem tudom pontosan. A természetem, viszont eléggé szenvedélyes, néha temperamentumos és néha eléggé hullámzó a kedélyállapotom.

Ő bak és nagyon kiegyensúlyozott természetű hűvös személyiség.

Kisülhet-e egy ilyen párosításból jó kapcsolat?



2019. márc. 5. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem a horoszkóp miatt.
2019. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben a véleményed? Kösz.
2019. márc. 5. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, hogy ezt ki kéne fejteni?

Ha ennyire más a személyiségetek, vérmérsékletetek, akkor nyilván az életviteletek is más. Ez így alapból nem passzol. Ha alapból passzolna, akkor is rengeteg apróság van, ami miatt kompromisszumot kell kötni. A túl sok kompromisszum pedig megöli a kapcsolatot.

2019. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam 3-as. Köszönöm a megerősítést.
2019. márc. 5. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hány évesek vagytok? Születhet bármilyen jegyben a másik, ha nem érdekled, nem változtat rajta.
2019. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

Csak azt olvastam el, hogy hűvös, és tudtam, hogy bak. 😂

A legrosszabb nőtípus, klasszikus frigid fapina, akit egyedül a pénz izgat fel. Szenvedélyt csak akkor élsz át vele, ha veszekedni kezd.

Ti nagyon nem lesztek jók együtt.

2019. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

Komolyan a horoszkóp alapján ítéltek embereket?

Ennyi erővel én egy félreba..szós pi...csa vagyok, kétszínű és csacsogós. Ikrek. Egyik sem vagyok. Viszont intelligens vagyok, az igaz és hamar ráunok dolgokra. Húha, akkor most mégis igazi Ikrek vagyok? Lehet, hogy azért nem tudom eldönteni, mert két személyiségem van. :-)

Akkora fa...ság ez a horoszkóp. Ha ez alapján ítélnék meg embereket, akkor a párom nem lenne a párom (Rák, állítólag tipikus családszerető, hűséges.. Blabla), kijönnék a kolléganőmmel (Nyilas) és stb és stb.

Szerintem felejtsétek el ezt a hülyeséget és az embereket az alapján ítéljétek meg amilyenek, ne az alapján, hogy mi a horoszkópja basszus.


Ettől függetlenül egy sótlan ember sose fog összeilleni egy szenvedélyes emberrel.

2019. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 33 vagyok, ő 25.
2019. márc. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!