Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birjátok ki ezt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjátok ki ezt? Nem szoktatok féltékenyek lenni? (lent)

Figyelt kérdés
Itt a nyár.. nyaralás stb:) és a 14-16 éves lányok akiknek van barátjuk egy ideje és a barátjuk elmegy nyaralni külföldre pl 1 hétre vagy 2-re.. h birjátok ki h nem találkoztok és h lehet nemis beszélhettek mert a magas telefonszámla miatt nem lehet.. :( nem szoktatok féltékenyek lenni h a barátotok messze töletek valami jo kis helyen sütteti magát és esetleg strandon ráhajt valami szép lány.. stb :S
2010. júl. 2. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:

barátomnak elöbb megjegyeztem poénosan h okéé de azé ne nézegessen sok jo csajt a parton:P:D

erre azt mondta h megprobálja de nehéz lesz mert mindig leveszik ott a fürdöruhafölsöjüket stb..

h ne legyek igy féltékeny?:S

2010. júl. 2. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem melózik addig nem túl valószínű hogy bárkivel félrelépne.
2010. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

távkapcsolatban élek, előfordul, hogy 1-2 hétig nem látjuk egymást. megbízom benne, ő nem is csal meg :D az meg hogy megnéz más nőket... inkább nézze, mint hogy meg is d*gja őket..

15/L

2010. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LittleFairy: ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés"

Én ugyvagyok vele..ha megbízol benne , és érzed azt a lángot hogy szívből szeret akkor hidd el ő is alig várja hogy urja találkozzatok és más lányra rá sem néz!

Viszont az hogy ilyen fiatal az már kicsit más!:D:D

2010. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem vagy benne nem bízol, ha féltékeny vagy, vagy pedig magadban nem bízol. Ha nem így lenne, nem félnél, hogy lecserél másra.
2010. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én bnőm mellett nem bírnám ki ha féltékeny lennék... eléggé körberajongják. én teljesen megbízom benne és így meg sem fordul a fejében h félrelépjen.

barátom bnője minden szarért féltékeny és már kiakassza a gyereket... egyébként a túlzott féltékenység pont az ellekezőjét hozza ki a párodból : kapni fog az alkalmon ;)

2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
utolsónak nagyon igaza van. pont kapni fog az alkalmon.. tapasztalat.. én barátom nagyon féltékeny volt alaptalanul, ki se léphettem az utcára nélküle.. meg is csaltam..
2010. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit több, mint egy hete jött haza a barátom a 2 és fél hetes nyaralásból. Mi telefonáltunk, nagyon szeretjük 1mást, vis én őrülten őt, de sztem ő is. Csináltunk egy 7000 körüli telószámlát..de majd együtt fizetjük:P Am én is ki voltam bukva mikor elment, de túl lehet élni. Mondjuk mostmár én könnyen beszélek. Mondta, h a csajok gyakran monokiniznek, de számítottam is rá, én is voltam már tengerparton.xD Nem gáz, nézze csak, úgyis az enyém, és én bízom benne.:):) (meg hát ugye ott volt az anyuja is, akivel én elég jóban vagyok..ellenőrzés alatt volt a fiú..hehe:P) 18/L
2010. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!