Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nagyobb bűn, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb bűn, ha egy nő nem akar megtanulni főzni, mintha egy férfi?

Figyelt kérdés

Direkt nem azt írom, hogy "nem tud", mert nem tudás kérdése, hanem csak gyakorlaté.

Ha egy nő itt azt meri állítani, nem érdekli a főzés, leszedik róla még a keresztvizet is, mert hogy normális családokban már a 6-10 éves kislány be van fogva otthon.



Egyenjogúság és egyenlőség van, vagy mi.

Akkor miért nagyobb baj, ha egy nő nem házias, mintha egy férfi?


2019. márc. 13. 12:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem a felháborodásod. Az oldal nagy része arról szól, hogy a férfiak mindenért IS rosszak. Ha egy férfi nem főz, akkor ugyanúgy nekiugranak, hogy hátdenehogymá' csak a nő főzzön, meg 21. század.
2019. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tudok főzni, a feleségem nem tud mosógépet szerelni. Itt az egyenlőség.
2019. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon jól főzök és érdekel is a gasztronómia, de sütni sütit nem szoktam. Nem vagyok édesszájú. A párom tud főzni, de nem szeret és nem is szokott. napi 1x megyünk étterembe minden nap, vagy ha nem, akkor rendelünk. Nincs elvárás, hogy főzzek. Milyen közösségbe jársz, hogy ezt tapasztalod?
2019. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%

Miért nagyobb bűn az, ha egy férfi nem határozott, nem ért az elektronikához, nincs stabil karrierje, esetleg kocsija, lakása, mintha egy nőnek?


Már nem azért, de a kinézeten kívülre vonatkozó irreális elvárások tekintetében még így is a nők vezetnek utcahosszal.

2019. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

F 36

2019. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

"Én nem tudok főzni, a feleségem nem tud mosógépet szerelni. Itt az egyenlőség."


Jó. Akkor míg mosógépet szerelsz, addig a nejed főz. Amikor nem szerelsz mosógépet, akkor te is főzöl. Vagy takarítasz.

2019. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
3%
#6: Feltettem volna minden pénzem arra, hogy valaki beír egy hasonló szintű hozzászólást...
2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
Nálam kizárt a kiszolgálásra vágyó pasi, a párom is tud főzni és szokott is, és ismerősi körben is tudnak és szoktak a pasik.
2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
# 2, ki szerel mosógépet 2019ben? Vagy kib.szom vagy hívok szerelőt. Plusz ott a garancia. Főzni nem tud, akkor rendelünk.
2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"#6: Feltettem volna minden pénzem arra, hogy valaki beír egy hasonló szintű hozzászólást..."


Mivel teljesen logikus. Enni naponta többször kell. A mosógép szökőévente egyszer romlik el.

2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!