Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fiam apja elhagyott mikor meg tudta hogy terhes vagyok,fenyegetett hogy el veszi tölem a gyereket meg ilyenek. Olyanokat híresztelt rólam hogy már 8-szor megszültem meg hogy ikrek lettek meg hogy meg halt a baba meg olyan is volt hogy én ott hagytam a kórházba. Most az a leg ujjabb sztori hogy én nekem mennyi gyerektartást füzet és én még se engedem hogy lássa a gyereket. Pedig nem igaz mert semmit nem füzet. Jelenleg van egy párom aki elfogad a gyermekemmel együtt és ö nem tudja hogy mik történtek és küldött egy képet ahol az exemmel együtt söröznek. Teljesen ki akadtam,persze bocsánatot kért. Nem tudja mi volt mi történt és én nem tudok erröl beszélni mert nagyon nehéz. Meg akarok a fiam apjátol szabadulni teljes mértékben. De igy nem megy.
2019. márc. 15. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd bíróságra az ügyet kérj távoltartásit stb a pasiddal meg jó lenne ha ezt megbeszélnéd. Kiakadsz mert az exeddel sörözik és nem tudja miért. Joga van tudni.
2019. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy füzetet és gyakorold a helyesírást.
2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy joga van tudni de nem tudok erröl beszélni..nagyon nehéz. Meg láttam a képet és szo szerint beremegtem. Össze is vesztem párommal,és ha elmondom neki akkor félek hogy valami hülyeséget fog csinálni.
2019. márc. 15. 19:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!