Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy vegyen figyele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vegyen figyelembe a párom engem is?

Figyelt kérdés

Három éve együtt vagyok a a barátommal. Én 21 vagyok ő 27. Az első másfél évben minden nagyon jól ment. Sokat randiztunk, kirándultunk, moziztunk, ettünk, nyaraltunk , buliztunk. Sajnos az utóbbi időben megváltozott minden. A páromnak semmi kedve sincs ahhoz hogy elmenjünk valahová. Mind a ketten dolgozunk , de azért jó lenne néha hétvégente egy kis kikapcsolódás.


Nekem az utóbbi időben a barátaim elmentek külföldre, vagy tanulni az ország másik felére és nincs senkim, akivel tudnék mászkerálni a városban vagy elmehetnék valahová, csak a párom maradt jelenleg, aki pedig elém helyezte a barátját és bár engem is hív hozzá , én nem nagyon szívlelem a barátját mert állandóan részeg és nem szívesen vagyok vele. A párom csak vele hajlandó elmenni bárhová és velem egyáltalán nem. Pár napja elmondtam neki mennyire rosszul esik ez nekem, azóta nem jelentkezett.


Ennyire kihűlt volna a kapcsolatunk három év alatt? Vagy ennyire megszokta hogy ott vagyok neki? Mit lehet tenni hogy végre megértse hogy én is itt vagyok neki?


2019. márc. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz komolyan.


Hidd el, ha szakítasz vele, hamar felfogja, hogy mi a helyzet...

2019. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Pár napja elmondtam neki mennyire rosszul esik ez nekem, azóta nem jelentkezett."


Mi az, hogy nem jelentkezett? Elmondtad neki, elsétált, és azóta nem láttad?

2019. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy fontos neki, én hasonlóban voltam, csak családtagot vett minden elé. Szakíts, másképp csak rosszabb lesz.
2019. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másik oldalról írok (bár ez nem menti fel a barátodat arról, hogy érzéketlen és gyerekes): én nagyon önálló vagyok, sosem volt szükségem senkire, hogy szórakoztasson, ezér kerülöm is az olyan embereket, akiken érzem, hogy azért akarnak velem lenni, mert magányosak és nincs jobb dolguk. Lehet, hogy a barátod is érzi rajtad, hogy egyedül vagyok, és fél, hogy ráakaszkodsz.


1. Beszélj nyíltan vele, hogy így nem bánhat veled, hogy csak úgy felszívódik, valamint nem esik jól neked, hogy hanyagolod.

2. Keress egy hobbit, legyenek új barátod, tanulj, vállalj részmunkaidős állást. Ha a barátod látja, hogy egyedül is boldogulsz, talán változtat.

2019. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved teniszezhetünk együtt, régóta keresek hozzá partnert. Egyébként szerintem a kapcsolatodnak vége, ezért próbál minél kevesebb időt veled tölteni.
2019. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!