Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két embert szeretek, lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert szeretek, lehetséges?

Figyelt kérdés
Az egyik egy fantasztikus ember, akivel szakítottunk azért mert olyanok voltak a körülmények hogy nem tudta megadni nekem amit megérdemlek. Hihetetlenül hiányzik még mindig pedig már vagy fél éve szakítottunk. A másik személy pedig 1 hónapja lépett bele az életembe, aki szintén egy csodás ember. El vagyok kényeztetve megad mindent amire vágyok, szeretem, de ugyanúgy a másikat is, akit mondják hogy engedjem el mert már vége, de nem tudom. Hiába kapok meg mindent, mégis érzek valami ürességet, hiányt, és nem tudom megmagyarázni mi az. A volt barátommal természetesen nem tartom a kapcsolatot. A mostani viszont ugyanúgy hiányozna ha elválnék tőle. Mindketten más emberek és máshogy fejezik ki a szeretetüket. Nekem mind a kettő szeretetkimutatás megfelelő a részemről, de mégsem tudom mit kezdjek a helyzettel. Miért van ez? Hogyan lehetne ez jobb? Teljesen össze vagyok zavarodva. A nem normális kommentelők kíméljenek, köszönöm előre a válaszokat.

2019. márc. 17. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
A mai világban, ahol az emberek összeházasodnak a kenyérpirítójukkal és szexuális életet is élnek, ez teljesen normális.
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Magamat teljesen normális lánynak tartom, és egy másik kérdésnél volt szó arról, hogy a normális lányok nem találnak senkit maguknak. Én azt a választ adtam, hogy ez ìgy van, manapság az fog találni valakit, aki kettőt is szeret egyszerre, vagy aki r.banckodik. És nem tévedtem. Másoknak egyetlen ember sincs az életében, neked meg kettő is adatik. ☺ Használd ki a helyzetet, legyél boldog, úgyis csak a hozzád hasonlók lehetnek boldogok
2019. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szakított veled fél éve mert nem tudta megadni neked amit megérdemelsz. Ezt a mesét te elhiszed? Nem szeretett már ennyi lépj túl rajta. Egyébként megértem a ragaszkodásodat de ez a pasi fél éve nincs az életedben. Nem egy hétről van szó és most már ideje elengedni. Ha meg a jelenlegivel is ürességet érzel el kell keserítselek de ez a pasi sem a nagy Ő.
2019. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Kettessel nagyon együtt tudok érezni. Én is csak nyelem a mérget mindig, akik meg szemét 3,14csák, azok nem tudnak mit kezdeni a fene jó dolgukban.
2019. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik koszonom a valaszt, azert hittem el a dolgot az elozo pasimnal mert tavkapcsolat volt. Csak arra tudok gondolni hogy milyen lett volna vele ha nem azok a korulmenyek lettek volna mint akkor. Nagyon nehez elengednem, o volt nekem az elso mindenben. Talan innen is a nagy ragaszkodas. 1 evig voltunk egyutt.

20/L

2019. márc. 17. 22:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor még szerencséd van. Én majdnem az összeset :)
2019. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
2-4: le lehet itt ribizni bárkit - de az irigység nagyon lerí rólatok! Ti "boldog" erkölcsösök...
2019. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, ráadásul az a férfi is azt mondta nekem, hogy nem tudja megadni nekem, amit megérdemlek. Egyébként tényleg nem tudta, mert kis gyerekei voltak és nyilván nem vártam, hogy értem elhagyja őket. De mindegy, mert amúgy sem szeretett. Azóta, közel egy éve egyik pasiból a másikba szeretek bele. Persze nem jön össze senkivel, ráadásul amikor véget ér, kb. 2 hét alatt kiheverem őket. Azt az egyet nem tudom már 1 éve. Szóval szerintem az a valóság, hogy azon az elsőn nem vagy túl és még mindig őt szereted. Az érzést viszed tovább valaki másra, de valójában ő kell neked.
2019. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
7.: kettes vagyok, először is köszönöm a pszichoanalízist. Másodszor egy szóval sem mondtam, hogy irígy lennék, de ha az, hogy zavar, hogy egyes ribizlik választanak kettő közt, meg nem tudnak hűek maradni, akkor oké, legyek irígy, bevallom. Az viszont, ha valaki ilyen esetben ennek a kis p.icsának a pártján áll, egyértelmű jele annak,hogy ő is ugyanolyan.. hogy is van a mondás? K.urvának k.urva a legjobb barátja. További szép napot neked 😊❤
2019. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Az a helyzet, hogy te még nem tudtad lezárni magadban az exeddel lévő kapcsolatod.A jelenlegi barátod nem szereted , ha szeretnéd eszedbe sem jutna az ex.
2019. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!