Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem annak a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem annak a lánynak a barátnőjével, akit szeretek. Lehetséges, hogy ezért megutál?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: a lány, akit szeretek, tudja, hogy szeretem és bár Ő nem érez felém szerelmet, nagyon jó barátok vagyunk. A barátnőjét 6 éve ismerem, Ő csak egy éve. Ahol tudott, keresztbe tett nekem, utál, ellenem hangol mindenkit. Természetesen "Ő a kis angyal, nem tett ilyeneket". Meg akartam beszélni vele normálisan a dolgot, erre ordibálni kezdett, odajöttek a barátnői, köztük az a lány is, elkezdte Nekik mondani, hogy én itt letámadtam, meg hogy zaklatom. Az egyik barátnője egyből nekem ugrott, a többiek csak néha szóltak közbe, akit pedig szeretek, végig néma volt. Szerintetek most mit érez? Lehetséges, hogy ez miatt a [cenzúrás szöveg...] miatt fog megutálni? Már elnézést, hogy ilyen hangnemben írok, de az ilyen emberektől egyszerűen undorodom.
2011. márc. 26. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ezért megutál, akkor annyit is ért. Egy barátság nem erről szól. A kis sz@rkavarók sajnos mindenhol ott vannak, de ha ezt valaki nem ismeri fel, ott bajok vannak - és most nem azt mondom, hogy a barátnődnek meg kéne szakítani minden kapcsolatot a barátnőjével - de legalább magában és neked elraktározná, hogy nem kell készpénznek venni, amit a csaj mond, és hogy te nagyjából ártatlan vagy a történetben. Az emberek mindig a legjobb módon akarnak kijönni a kínos helyzetekből, ezért gondolom az a kis köcsög csaj is előadta a szentet. De mondom, azért... van amin át lehet látni. Beszélj a bnőddel szerintem. Aztán kiderül... ha ezért megutál, akkor fel is út, le is út, nem vesztettél semmit, ő meg élhet tovább a kis idióta bnőjével.
2011. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Egyébként a vitában alapvetően nekem is van hibám ezen a részen: Eléggé nagydarab vagyok, magas is, kövér is (183cm/84kg), és ezért voltam az én "drága ismerősöm" szemében egy nem emberi lény. A hibám az, hogy amikor valakire úgy igazából van okom haragudni, attól én nem kérek bocsánatot, mert az mások szemében gyengeség. Épp ezért, ha Ő sem fejezi be a vitát, akkor úgymond "kamikaze pilótaként" magammal rántom, hogy ha már én nem, akkor Ő se jöhessen ki jól a dologból. Persze ha tudom, hogy én voltam a hülye, akkor bocsánatot kérek, de jelen esetben ez nem érvényesül. Nem fogom provokálni, azt majd a másik fél csinálja. Csak abban reménykedem, hogy tényleg nem megy rá a barátságunk azzal a lánnyal.
2011. márc. 26. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal mindenképp vagy MSN-en, vagy élőben, és mondd meg neki az igazat, hogy a lány mindenáron próbál keresztbe tenni neked/nektek, ha mást nem akkor a filmekből ismert módszer: valahonnan szerezz egy kamerát vagy egy hangfelvevő készüléket, hívd félre a köcsö.g csajt és vedd fel amit mond, majd a felvett anyaggal bizonyítod az igazad! Sok szerencsét!
2011. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16:33 vagyok, bocsi de elírtam...

Beszélj a lánnyal, akit kedvelsz arról hogy miket csinál a barátnője.

2011. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!