Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják annyira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják annyira, ha valakinek jómódú a párja?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy gazdag legyen, de ha kicsit jobban élnek, máris megy az utálkozás, élőben nem annyira, de itt az oldalon nagyon.

Rögtön jön a krvzás, a "biztos csak a pénze miatt", "úgyis kidob, megérdemled" és társai.


Miért fáj sokaknak, hogy él más, ameddig nem árt senkinek?


2019. márc. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert idehaza két oldal van és közte nagy szakadék. Vannak szegények és jómódúak. A középosztály, mint olyan megszűnik.
2019. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű általánosítás.

32/f

2019. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj nincs, ha valakinek jómódú a párja. Addig ameddig ő is erre törekszik, és mindketten építik külön-külön is az életüket, nem a másik pénzén akar luxusozgatni. Azzal már sokkal inkább, hogyha a nő semmit nem tesz bele a kis pcsáján kívül a kapcsolatba. Amúgy meg ezzel sincs baj, a csávó szegénységi bizonyítványa. De engem akkor is rettenetesen zavarnak azok az emberek, akikben semmi igény nincsen a fejlődésre vagy arra, hogy egyedül építsék az életüket munkával.

Jómagam valószínűleg sokkal jobban élek, mint az átlag. De egyszerűen nem tudom olyan férfival elképzelni magam, aki se dolgozni nem akar, se fejlődni, se önállóan finanszírozni az életét. Én az ilyen embereket megvetem. Én sem azért tartok itt, mert 20 évesen azt mondtam, hogy áhh én nem dolgozok többet, úgyis csak ilyen szr melók vannak. Én nem tekintem a társadalom hasznos tagjának azt, akinek semmi igénye nincs önmaga ellátására. Nem irigylem, abszolút nincsen mit. Egyszerűen megvetem és nagyon sajnálom azt a férfit, aki céltudatos, megy előre, és kifog egy olyan nőt akinek nincs erre hasonló igénye és egész életében rajta fog felkapaszkodni. Nem hiszem el, hogy nem tud maga mellé értékes nőt keríteni.

Természetesen hogyha nem ez a helyzet azzal semmi problémám nincsen. De sajnos én a környezetemben csak ilyet látok. A másik kérdezés, rossz érzés nélkül szórja a párja pénzét tök haszontalan státusszimbólumokra, cserébe pedig arra nem hajlandó, hogy mondjuk felporszívózzon otthon.

2019. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert tipikus irigy,rosszindulatú emberek :D "Ha nekem szar,legyen az másnak is" mentalitásúak.
2019. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi számít kicsit jobban élésnek?
2019. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyaroktól mit vársz? Nincs még egy ilyen ítélkező, besavanyodott nép ezen a világon.

Természetesen mint mindig, tisztelet a kivételnek.

2019. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!