Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az ideális találkozások száma egy héten egy párkapcsolatban, ha még nem éltek együtt?

Figyelt kérdés
A barátom szerint a napi szintű találkozás a megfelelő,elvárt, viszont ezzel minden nap kb. el is telik a napom anélkül, hogy bármi mást csinálhatnék, magammal foglalkohatnék stb. Szakítanunk kellene? Máshol is okoz ez problémát? Mit tanácsoltok?

2018. nov. 18. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A távolságtól és az elfoglaltság mértékétől függ.
2018. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én naponta, nagyon max minden másnap tartom ideálisnak. De ez nem mindenkinél van így, volt exem, akivel kb 10 percre laktunk egymástól, és mégis heti kétszer találkoztunk legfeljebb, néha csak hetente egyszer. Nincs azzal baj, csak ha a két fél ennyire mást akar, ennyire más az igénye, akkor az több problémát is előre bejósol- pl nálunk folyamatosan az volt a probléma, hogy én "megfojtom", "túlságosan tapadok, túl sok vagyok", míg ő meg ún. "szabadságra vágyott". Gondolom te is hasonlóan érezheted magad, mint az én exem érezte magát. Ez nem gond, ha csak átmenetileg összejártok dugni, de ha párkapcsolatot akartok, akkor viszont ez elég elemi probléma, mert itt ugyanúgy nincs kompromisszum, mint házasság vagy gyerek kérdésében, az egyiknek mindig túl kevés, a másiknak mindig túl sok lesz az együtt töltött idő. Én a magam tapasztalatából kiindulva azt mondanám, hogy az ilyen kapcsolatot jobb mielőbb megszüntetni, mert előbb-utóbb úgyis vége lesz, és akkor már jobb nem egymás idejét húzni- nekem másfél évem ment el a folyamatos veszekedésekre, "nem vagyok fontos neked"-re, meg társaira. Ha visszatekerhetném az időt, nagyjából olyan fél év után max már szakítanék.
2018. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Örülnék neki, ha a párom olyan lenne, mint a te párod. Nekem is jól esne a napi szintű találkozás, de legalább a hétvégét szeretném vele tölteni, de mindig közbejön neki valami. Neki elég a havi 2 nap találkozás is. Nem tudom, meddig bírjuk, mert már 7 hónapja ez megy. 30+
2018. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai szintű találkozást soknak tartom. De Hangulattól is függ. Ha épp olyanunk van hetetente kétszer, ha meg jobban igényeljük a másikat akár mindennap. Szerencsére jól meg tudjuk beszélni.
2018. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*napi
2018. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Napi. Attól még csinálhatod a dolgaidat, hogy esténként találkoztok.
2018. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól is függ, hogy egy városban laktok-e. Mondjuk egy hétből 4 napon lehetne találkozni.
2018. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Minél idősebb vagyok,annál inkább nem igénylem a találkozást :) 37/N
2018. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2-5 nap között. Én az a fajta vagyok, akinek szüksége van énidőre és más elfoglaltságra is.
2018. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sok naponta.

Mert egész más, ha együtt laktok, és mondjuk csak aludni aludtok együtt, de ha az embernek dolga van, vagy hobbijai, akkor valamikor azokra is szakítana időt normális esetben.

Szerintem egyébként heti 3-4 találkozás az ideális.

2018. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!