Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez mit jelent? Csajok sztetek? :/

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit 4 napja ismertem meg.. azóta 2x találkoztunk..

Jövőhétre meghívott a nyaralójukba , h menjünk le fürdeni, utána maradjunk lent éjjel is..

Jönne az ő legjobb barátja, és az én legjobb bnőm, ők bejönnek egymásnak.. és nekemis bejön a pasi aki hívott, és énis neki. jó ezt jól leírtam.:D

A minap a pasi ilyet írt msnen: Bocsi, hogyma fura voltam , majd előlről kezdi az egészet.. mondom oks.. Erre irta, hogy inkább hátulról kezdené..

Erre irtam neki, hogyha arra megy akkor hívjon mást, mert erre nemvagyok vevő.. És azt írta, hogy meglátjuk, pár pohár pia után mire vagyok képes?

Ez szarul esett, mert eddig aranyosnak tűnt nagyon.. de ez fejbelőtt-.-

Ilyenkor biztos , hogy csak gerincre szeretne vágni? szerintetek menjek?

18/L

( a fiú 1 évvel fiatalabb nálam...)


2010. júl. 3. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe, menj el. vagy ha elmész, nagyon figyelj oda hogy ne tudjon rád mászni, mert ez egy féreg:S undorítóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
menj. a legrosszabb esetben jó alaposan tökön rugdalod.
2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elég egyertelmű. Nem?
2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
csak poénkodott :D persze aztán lehet bepróbálja de ált csak poénkodás az ilyen :D
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyilván csak dugni akar. Ha komolyabban venne, nem tenne ilyen célzásokat. Másrészt, viszi a barátját is, mit tesztek ketten lányok, két pasi ellen, ha baj van?
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
valószínű hogy igen. de nembiztos. lehet csak vicces akart lenni. és azt halotta hogy ezt jólesz ha bedobja. nemmuszály azonnal kurnotok. előbb utóbb kiderül mit is akar.
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát... én a volt barátnőmnek mondtam ilyeneket viccből, mert tudtam, hogy vevő az ilyenre... lehet rosszul mért fel téged :) (sőt biztos.. csak nem tudni, hogy a humorodat, vagy az erkölcsödet)
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
nem lehetséges hogy valami barátja volt ott nála, és az írt? történnek ilyen esetek néha:)
2010. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem így poénkodnék egy lánnyal
2010. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi eddigi válaszokat.


"Másrészt, viszi a barátját is, mit tesztek ketten lányok, két pasi ellen, ha baj van?"


a legjobb barátját ismerem egy ideje.. és normális. :)

2010. júl. 3. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!