Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire könnyű tiszta lappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű tiszta lappal kezdeni egy új esetleges szerelmet?

Figyelt kérdés

Ha passzolnak az igények, nagyjából szerethető számunkra a másik, de a múlt tüskéi ott vannak bennünk. Lehet tudnánk újra szeretni, bár az első lépések az új felé még ismeretlenek és nem tudhatjuk biztosra hogy akarjuk-e.


Ide egy találó gondolat.


"Sokat hibáztam az életem során. Hagytam, hogy az emberek kihasználjanak és elfogadtam a megérdemeltnél sokkal rosszabb dolgokat. Ám tanultam a rossz választásaimból és annak ellenére, hogy van pár dolog, amit sosem kaphatok már vissza és vannak emberek, akik már soha nem fognak bocsánatot kérni, legközelebb már okosabb leszek és nem horgonyozok le olyan dolog mellett, ami kevesebb, mint amit megérdemlek…"


2019. márc. 24. 11:54
 1/2 Izabella220 ***** válasza:
Nagyon szép gondolat,megvan benne minden ahhoz hohy egy ember elégedett életet tudjon élni.A visszatartó erőktől meg kell szabadulni.Nagyon sokszor előtérbe helyezzük mások boldogságát,miénktől.A mértékre oda kell figyelni,egy eletünk van ne másoknak jó legyen a szerint éljünk.Magunknak legyen jó.
2019. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tiszta lappal könnyű, de mint ahogy írod is, sosem lehet tiszta az a lap. Szerintem normális, hogya miko egyre jobban megbízunk az új partnerben, akkor fokozatosan megosztjuk egymással a sérelmeinket is, és akár ez segíthet is feloldani. Gond csak akkor van, ha valaki sosem tud szabadulne ezektől a sérelmektől, depőessziós stb... ez olyan teher a másiknak, amit nem biiztos, hogy szeretne vállalni.
2019. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!