Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve van komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve van komoly kapcsolatom.Szeretjük egymást a szexuális életünk is szinte tökéletes. Azonban nagyon sokat veszekedünk, egészen a kapcsolatunk elejétől.Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.Mindketten nagyon akaratosak vagyunk és nem veszük észre mi zavarja a másikat mi esik neki rosszul.Vagyis inkább ez rá igaz.....mostanában mindig nagyon fáradt..persze annak ellenére hogy 60kmre lakik tőlem szinte minden második nap eljön még munka után is..lehet ezért de akkor is-nekm rosszul esik hogy szex után nem sokkal elalszik rögtön, vagy pl a multkor rettenetes görcseim voltak és nyugodtan aludt mellettem (annyit mondott vegyél be valamit) -aztán aludt továb-akkor ugy éreztem felőle meg is halhatnék...rossz volt-persze nem szóltam....csak későb mikor vitáztunk valamin-erre elkezdi hogy mondta az anyjának hogy engem zavar hogy este fáradt és hogy a drága anyukája meg azt mondta hogy megérdemelt büntetés vagyok a barátomnak!Hát nem azért de mi már ez????Én büntetés?..nah mind1 ez jól esett az amugy is rendmániás, tökéletesen természetes és egészséges életet élő barátom anyjától.Nem szeretek náluk lenni...túl sok a szabály...(papucs nélkül nem járkálhatsz a házba mert felszeded a baktériumokat..., a széket ha nem tolod be magad után háború lesz, kézmosás szinte minden pillanatban, egymás után nem lehet enni mert összeszeded a helicobaktériumot, nem lehet mosakodni csak szappannal, minden fürdés előtt kádat kisúrolni..stb...mindezek mellett egy megsavanyodot nőszemély-aki bár próbál kedves lenni, nem igazán megy neki és a mosolygás sem.)

Ha jön valami évforduló én mindig nagyobb ajándékot veszek neki-pedig nem versenyzek vele és nem a pénz számit de látoma többi barátnőmet miket kapnak a barátjuktól és hát az enyém soha nem erőlteti meg magát...motorkára van pénze de mikor nekem kell venni valamit általában hozzá teszi hogy nem állt túl jól anyagilag.Jó nem mondom sokszorhoz virágot, meg gyakran jön hozzánk ugy hogy hoz kaját a hűtőbe meg ilyesmit amit tudja hogy szeretünk.Mégis....

Aztán én sajnos most nem dolgozom(de januártól már igen)...szinte sehova nem járok ő meg munka után órákig elmegy motorozni a tesójával és soha nem szólok érte.Minek is?Viszont ha én szertnék elmenni valahova akkor az már baj-és már nem lehet vele normálisan beszélni, meg már olyankor azt mondja hogy kiábrándul belőlem....Hát érti ezt valaki?

Rendes amugy meg minden,de néha már a saját szüleink tiltanak egymástól....talán azért nem merünk szakitani mert félünka z egyedülléttől?votunk már 2 hónapig külön munka miat-de szenvedés volt mindkettőnk számára.Viszont ez gyakran igy is az....Most is azt akarja hogy menjek hozzájuk..de hogy a francba mondjam meg neki hogy utállok nálunk lenni a mániákus anyja miatt?hm?


2008. nov. 10. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Hm...itt aztán tálaltál hideget meleget:P

Szerintem egyrészt az "anyós" miatt van ez a helyzet, másrészt meg a párod...haramadrész pedig az hogy a problémákat könnyebb besöpörni a szőnyeg alá...

Tény az, sokkal jobban működbének a dolgok, ha mindent meglehetne beszélni szépen, normálisan...az a helyzet, hogy a párom akar valamit akkor az úgy lesz, mikor pedig én akarok hasonlót akkor NEM, s mikor megmondom hogy Ő is azt csinálja "AZ MÁS"...Ezeket a dolgokat dörgöld ügyesen az orra alá, én úgy szoktam, és akkor kedvesen visszamosolyog rám, és megérti amiért hisztiztem:P

Az az incidens, hogy te görcsölsz Ő meg alszik, húúú hát én "megköszönném a páromnak"...szerintem nem tudna elaludni a barátom...na de ezt is mondd el neki, ilyenkor ne egyből úgy hogy mindent a nyakába zúditassz hanem csak hogy rosszul esett, meghogy igazán súrolgathatta volna a hasadat:)

az ajándékozással kapcsolatosan, hát értem mire gondolsz, megtehetné, de nem teszi meg hogy hű de nagyot alakitson és meglepjen...ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, sokkal inkább azt, hogy pasiból van, meg sem gondolja, minden pasinak kész kin szenvedés az ajándékozás:P tudom milyen érzés, habár nekem a barátom két hete agyal mit vegyen szülinapomra:D nem kell semmi nagy azt mondtam neki, egy életre való békességet adjon nekem s az pont elég:D

Ami anyósékat illeti, hát nem irigyellek...ez akkor változhat, ha már összeházasodtatok, meg huzamoabb ideig náluk voltál, addig követheted ügyesen őt...nekem "anyósom" helyett ott az "apósom2 akitől tartok, neki vannak olyan szabályai hogy dobom el az agyamat...

Ha nem birtátok egymás nélkül minek szakitani? :) szeretitek egymást, de a mindennapi dolgokkal megkell küzdeni...egyszer én is voltam egy hetet a párom nélkül éreztük megszakadunk midketten, pont tegnap akartam szakitani vele, de nem megy, egyszerűen annyira szeretem hogy nem kell más:)

egy jó kapcsolat alapja mindent megbeszélni:) sok boldogságot kitartás anyós téren:P :) Üdv (bocs h hoszú voltam)

2008. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!