Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy párkapcsolatban éltek szoktatok más lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

Annyira zavar ha a párom más lányokkal beszélget.


Elmondta hogy nem akar toluk semmit,csak engem akar.

Viszont akkor is nagyon zavar.


2019. márc. 25. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ. Előtted is ismerte őket, vagy random idegenekkel? Mert ez nem mindegy.
2019. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát az ismerősei között van,de pontosan nem tudom honnam ismeri.

Azt mondta a lány irt rá,ő csak válaszolt neki.

2019. márc. 25. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen faszik altalaban a kovetkezot keresgelik az aktualis mellett.
2019. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hm... Kérdezz rá hogy honnan ismeri őt. Nálam azért ez lett volna az első, hogy rákérdezek erre :) Lehet suliból vagy munkahelyen jóban voltak, aztán a lány csak úgy alapon ráírt hogy mi újság. De ha a csaj "csak úgy" alapon, ismerkedés céljából, akkor nem értem a párodat.
2019. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Így van, igaza van az utolsónak. Ez mind a tini kategóriába tartozik, de ha még elmúlt a srác 25,simán nem nőtt még fel. Aki tényleg szereti a párját, annak nincs igénye más lányokkal beszélgetni, ezt fel kellene végre fogni, mert nem véletlen mondják. Azt meg kötve hiszem, hogy annyira nagyon hú de jó öribarik, hogy ezért állandóan csicseregni kellene. A pasid siman csak keresi a következő lukat.
2019. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most beszeltek először. A csaj irt rá.Nem tudom mi okból.

Hát az igaz,25 éves de még én is gyereknek érzem sokszor..

2019. márc. 25. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez nekem sem tetszene, ha csak random ismerkedés célból. Ha a párod nem veszi észre magát, az elég szomorú... Mondd el neki, hogy mi a gond.
2019. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nős férfiként szoktam beszélgetni egy kolléganővel, mert egy rakat olyan munkahelyi dolog van, amit a feleségemmel nem tudok megbeszélni, mivel ő nem ott dolgozik.
2019. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó az oké,de itt egy 19éves lányrol van szó.Nyilván nem a munkáról beszélnek. :)
2019. márc. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!