Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, aki régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki régóta párkapcsolatban van és kedve lenne beszélgetni, kibeszélni, megosztani a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
24 F
2013. jún. 20. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, de nincs kedvem veled beszélni.
2013. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, hogy minek válaszoltál. Ha csak trollkodni, akkor legalább valami vicceset vagy frappánsat írhattál volna...
2013. jún. 20. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak válaszoltam a kérdésedre o.O Itt vagyok, de nincs kedvem. Ez is egy értelmes válasz. Egyéni szocproblem, hogy tetszik-e neked, avagy sem.
2013. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki régóta párkapcsolatban van az miért beszélne a szarról ami miatt még idegesebb lesz? meg neked lenne kedved hallgatni, hogy "jajj mi olyan jól megvagyunk 54545 éve" kamu sztorikat? kicsit gondold meg mire vállalkoztál. 20/f
2013. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, te ezt provokációból írtad be, vagy csak funkcionális analfabéta vagy és például ha utcán megkérdezik tőled, hogy "elnézést, meg tudja mondani, hogy mennyi az idő?", akkor szó szerint értelmezed és úgy válaszolsz rá, hogy "igen meg."
2013. jún. 20. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:

ÉN régóta párkapcsolatban vagyok, de nem tudom, hogy te milyen jellegű tapasztalatokra vagy kíváncsi. Van amiről természetesen nem lenne kedvem beszélgetni.

19/L

2013. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is párkapcsolatban vagyok, immáron 6 éve. De kétségeim és kérdéseim merültek fel, olyan jellegűek, amik csak ilyen hosszú távú dologban merülhetnek fel szerintem. Viszont nem ismerek igazán senkit, aki ilyen fiatalon hasonló cipőben járna. Ezért írtam ki a kérdést. De amilyen gyorsan jött az ötlet, olyan gyorsan el is ment a kedvem, naivitás volt azt gondolni, hogy itt értelmes emberrel lehet beszélni majd.
2013. jún. 20. 23:42
 8/11 acelsziv ***** válasza:
mire vagy kíváncsi?
2013. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6.os vagyok, még csak 3 éves a kapcsolatom, de írhatsz ha szeretnél.
2013. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok és lassan 3 éve van kapcsolatom.

Milyen problémák merültek fel?

2013. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!