Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki külön költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki külön költözött a férjével/-féleségével, aztán mégis megpróbáltak újra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
mi 4 hónapja külön vagyunk,van egy gyermekünk..és nem tudom mit tegyek..hiányzik a megszokott családi életünk de nem hiányzik az állandó morgás..
2019. ápr. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak, akik a szétköltözés után adnak még esély(eke)t a házasságuknak, de az esetek 99%-ban újra és újra előjönnek a problémák.

Te magad is a megszokott családi életet hiányolod, nem a szerelmed, társad, szeretőd... A megszokás sajnos nagy úr.

Az újrakezdők egyébként szinte mindig megbánják, hogy újrakezdték, és szinte kivétel nélkül pocsékba ment időként tekintenek később erre az időszakra.

2019. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Igen nálunk is volt 2x is elküldtem de mindig vissza könyörögte magát! Sajnos sohasem változott semmi, csak az ígéretek.

Ráadásul nálunk 3 gyerek van, a legkisebb 3 hónapos és sajnos még mindig úgy érzem nem változott semmit és elhanyagol, nem támogat.

Sajnos tudom tavaly nem kellett volna mégegy esélyt adnom neki mert én nem vagyok boldog, viszont a gyerekeknek családra van szükségük.

2019. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért egy 3. gyereket még bedobtál a nem támogatós, elhanyagolós kapcsolatba. logikus
2019. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régóta együtt vagyunk, szeretem, amellett tudom mik a hibái és miben kellene változnia. Hittem abban hogy megtud változni és amit ígér azt betartja. A gyereket pedig nem bántam meg akármi is történik, nem másnak szültem hanem magamnak!
2019. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, 4-es! Szültél MAGADNAK, csak mert TE így döntöttél, és csak mert ez NEKED igy jó.

Szegény gyereket őszintén sajnálom, hogy ilyen emberek között kell felnőnie, és ilyen embereket kell a családjának neveznie.

2019. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Mi kb.20 évvel ezelőtt költöztünk szét, közel egy év után keztük újra. Azóta építettünk egy házat, és megszületett a harmadik gyermekünk. Már ő is elmúlt 14. Én nem bántam meg, remélem a férjem sem.

A mi kapcsolatunknak kifejezetten jót tett a szüneteltetés. Első szerelem volt mindkettőnk részéről, 16 évesen kezdtük, 22 évesen kötöttünk házasságot, 24 és 26 évesek voltunk a két első gyerek születésekor. A férjem haverjai még meg se nősültek, mikor ő már kétgyerekes apa volt. Korán jött neki ez az egész.

A szétköltözéssel újra döntési helyzetbe került, nyilvánvalóvá lett számára, hogy a házasságunk nem egy csapda, ahonnan nincs menekülés. (Persze az apaságban már nem volt választása, de mégis megtapasztalhatta, hogy továbbra is van választási lehetősége.)

2019. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, te is csak egy retardált önző liba vagy. A másik változzon, a másik így, a másik úgy. Ember, ez párkapcsolat, nem pedig a kicsinyes önös érdekeid kielégítése...
2019. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!